Connect with us

Gosia Leitner – kim jest i jak zdobyła popularność? Wyjaśniamy

gosia leitner
Fot. YouTube / ELLE Polska

Lifestyle

Gosia Leitner – kim jest i jak zdobyła popularność? Wyjaśniamy

Kim jest Gosia Leitner, która jest coraz popularniejsza w mediach społecznościowych, a dodatkowo jest związana zawodowo z wieloma znanymi osobami? W tym newsie podajemy wszystkie najważniejsze informacje na temat kobiety.

Kim jest Gosia Leitner?

Gosia Leitner to właścicielka niezwykle popularnej agencji Avant Management. Agencja (jeszcze jako Avant Models) powstała już w 2006 roku.

Jest także właścicielką Avant School, która szkoli modelki.

W przeszłości (2015-2016) był prezenterką lifestyle’owego programu skierowanego do kobiet na antenie Telewizji WP. Był on emitowany na żywo w piątki o 18:00.

Małgorzata Leitner jest także autorką przewodnika „Dobrzy studenci stają się topowymi modelkami”. Opisuje w nim jak zostać profesjonalną modelką – na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełnić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jeremi Sikorski - co wiadomo o wschodzącej gwieździe polskiej muzyki?

Zna trzy języki obce – angielski, niemiecki i rosyjski.

Ukończyła Ekonomię w Wirtschaftsuniversität Vienna oraz Zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej.

Jest kobieta głęboko wierzącą – w wywiadzie z Viva! przyznała, że bez Boga nie ma szczęścia.

Czym zajmuje się agencja Avant Management?

W największym skrócie to międzynarodowa agencja zarządzania talentami. Jej zakres od jakiegoś czasu wykracza poza modeling – obejmuje także znanych artystów czy aktorów. Jak można przeczytać na stronie agencji, jej klientami są także najlepsi influencerzy mediów społecznościowych.

Agencja tworzy osobowości w modzie, fitnessie, urodzie, muzyce czy podróżach. Avant Models jest natomiast liderem w odkrywaniu talentów i zarządzaniu modelami. Szkoli ich oraz promuje w szeroko pojętym showbiznesie. Jak sama przyznała w rozmowie z hashtag-now.blogspot.com, największymi pułapkami czekającymi na początkujące modelki jest zbyt mała albo zbyt duża pewność siebie, co często torpeduje ich karierę.

Avant Management ma biura w Warszawie, Hamburgu i Los Angeles. Z agencją współpracowali albo współpracują Joanna Krupa, Kasia Struss (która była jej pierwszą klientką!), Sandra Kubicka, Karolina Pisarek oraz Jeremi Sikorski.

Małgorzata Leitner – wiek, partner, dzieci

Menedżerka urodziła się w 1986 roku, ma więc 35 lat.

Póki co nie wiadomo nic o partnerze i dzieciach Małgorzaty Leitner. W listopadzie 2019 roku jeden z jej podopiecznych, Jeremi Sikorski, zamieścił emocjonalny wpis z kobietą w roli głównej, ale trudno na jego podstawie cokolwiek osądzić. Oczywiście pojawiło się po nim wiele plotek, ale póki co nie znalazły one potwierdzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMI SIKORSKI (@jeremisikorski)

Gosia Leitner w mediach społecznościowych

Małgorzata Leitner regularnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym za pomocą Instagrama. Jako @gosialeitner zebrała tam już ponad 68 tysięcy obserwujących. Poza bizneswoman spokojnie można ją więc nazwać także influencerką.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej menedżerki.

4.4/5 (liczba głosów: 54)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top