Connect with us

Wiesław Nowobilski – co wiadomo o kierowniku budowy „Nasz nowy dom”?

wiesław nowobilski
Fot. YouTube / Polsat

Telewizja

Wiesław Nowobilski – co wiadomo o kierowniku budowy „Nasz nowy dom”?

Wiesław Nowobilski jest jedną z najbardziej lubianych osób z programu Polsatu „Nasz nowy dom”. Co wiadomo o jego życiu prywatnym i zawodowym?

Kim jest Wiesław Nowobilski?

Wiesław Nowobilski jest jedną z gwiazd programu „Nasz nowy dom”. Jest kierownikiem budowy i szefem jednej z ekip, które podejmują się remontów mieszkań w pięć dni.

Pochodzi z Brzegów niedaleko Krakowa, a naukę zbierał w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Przez widzów jest szczególnie ceniony za życzliwe i serdeczne podejście do pracy i współpracowników. Przez fanów programu najczęściej oceniany jest jako sympatyczny i ciepły człowiek. Wielu ludzi określa go także jako pozytywną, uśmiechniętą osobę, która żadnej pracy się nie boi.

Od kiedy zajmuje się budowlanką?

Rzecz jasna, Wiesław Nowobilski nie zaczął zajmować się budowlanką w związku z programem Polsatu, a znacznie, znacznie wcześniej. Remonty pokazywane w programie „Nasz nowy dom” zazwyczaj są niezwykle wymagające i z pewnością nie podołała by im byle jaka ekipa. Liczący ponad 20 osób zespół Nowobilskiego z całą pewnością jest jednak odpowiednio zgrany i ma ogromne doświadczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Niech o doświadczeniu świadczy fakt, że swoją firmę „Tatra-Bud” prowadzi już od 2004 roku.

Gdzie mieszka Wiesiek z „Nasz nowy dom”? Wiek, rodzina, dzieci

Z programu „Nasz nowy dom” doskonale wiadomo, że Wiesław Nowobilski pochodzi z gór. Kwestia ta wielokrotnie pojawiała się w rozmowach kierownika budowy z architektami, a także poprzez niektóre elementy podczas remontów. W wielu projektach stara się bowiem przemycić góralskie elementy, głównie za sprawą drewna, które uwielbia.

Wiesiek z programu Polsatu mieszka obecnie w Jurgowie w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. Nieznany jest wiek mężczyzny, choć z całą pewnością oscyluje on około 50 lat.

O rodzinie Nowobilskiego wiadomo stosunkowo niewiele. Jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską już od 1991 roku. Oznacza to, że w 2021 roku para obchodzi 30-lecie ślubu. Piękna rocznica!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Artur Witkowski - co wiadomo o szefie ekipy programu "Nasz nowy dom"?

Kompletnie nic nie wiadomo natomiast o dzieciach Wiesława Nowobilskiego. Mężczyzna nie pokazuje się z nimi na publicznych zdjęciach, więc z pewnością chce dbać o ich prywatność, do której oczywiście mają prawo.

Wiesław Nowobilski w mediach społecznościowych

Wiesława Nowobilskiego możecie śledzić w dwóch mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie. Na tym pierwszym zgromadził 4,5 tys. obserwujących, a na drugim jako @wiesieknowobilski już ponad 1,5 tys. Niestety, musimy was zmartwić – w obu przypadkach jest bardzo mało aktywny. Wszystko zgadza się z jego wizerunkiem – woli uczciwie pracować niż popisywać się w mediach społecznościowych.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Wieśka z programu „Nasz nowy dom”.

4.4/5 (liczba głosów: 43)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top