Connect with us

Kim jest Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego?

dominika grosicka
Fot. YouTube / Futbolfejs

Sport

Kim jest Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego?

Kim jest żona piłkarza Kamila Grosickiego? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat Dominiki Grosickiej.

Kim jest Dominika Grosicka?

Dominika Grosicka jest znana szerokiej publiczności jako żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego.

Pochodzi z Wolsztyna (woj. Wielkopolskie).

Dominika Grosicka w przeszłości była modelką. Ostatnie 10 lat podporządkowała natomiast roli żony i matki. Jak sama przyznaje, nie żałuje tych wszystkich lat poświęconych rodzinie.  Niedawno postanowiła jednak spełniać marzenia i zaczęła rozwijać swoją pasję, którą jest makijaż.

Kobieta chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami makijaży, zamieszcza również filmy z tutorialami i organizuje live’y dla swoich fanek. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznała, że możliwość realizacji swojej pasji daje jej dużo radości. Grosicka chciałaby być niezależna i w przyszłości zająć się tym nawet zawodowo. Niestety, ze względu na częste zmiany miejsca zamieszkania, te plany na razie musi odłożyć na później.

Kiedy para wzięła ślub?

Kamil Grosicki oświadczył się w 2010 roku w trakcie obozu treningowego Jagielloni Białystok w Turcji. Para ślub wzięła rok później, 7 października 2011 roku, w Mostach pod Szczecinem. Wesele odbyło się w pałacyku w Maciejowie. Warto zauważyć, że kobieta zdecydowała się na ten ruch w młodym wieku – mając zaledwie 23 lata.

Wiek, rodzina, dzieci

Dominika Grosicka urodziła się 13 maja 1987 roku. Ma więc 34 lata.

Grosicka wychowuje z mężem dwójkę dzieci. Parze w 2012 roku urodziła się córka Maja. Kobieta ma jeszcze syna Marcela z poprzedniego związku, którego urodziła w wieku zaledwie 17 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Kobieta regularnie pokazuje się na zdjęciach z mężem i dziećmi. Bez żadnej wątpliwości można stwierdzić, że tworzą bardzo zgraną i kochającą się rodzinę.

Dominika Grosicka w mediach społecznościowych

Grosicka powadzi swój profil na Instagramie: @dominikagrosicka. Obserwuje ją tam 144 tysiące użytkowników. W ostatnim czasie skupia się on oczywiście na jej pasji, jednak chętnie dzieli się też z obserwatorami codziennymi zdjęciami  z rodziną i znajomymi.

Czy to jednak z najpiękniejszych polskich WAGs? Oceńcie sami – na kolejnych zdjęciach znajdziecie kilka zdjęć Dominiki Grosickiej z rodziną.

4.7/5 (liczba głosów: 3)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top