Connect with us

Partnerka Mateusza Klicha – kim jest Magdalena Firek?

partnerka mateusza klicha magdalena firek
Fot. Instagram @cli5hy

Sport

Partnerka Mateusza Klicha – kim jest Magdalena Firek?

Partnerka Mateusza Klicha – co wiadomo na temat zjawiskowej Magdaleny Firek? W tym newsie znajdziecie najważniejsze fakty na temat kobiety.

Kim jest partnerka Mateusza Klicha, Magdalena Firek?

Kim jest partnerka Mateusza Klicha? O Magdalenie Firek wiadomo naprawdę niewiele. Zebraliśmy jednak najważniejsze fakty o kobiecie w jednym miejscu.

Wiadomo, że bardzo dba o swoją formę, a w Internecie można znaleźć zdjęcia, na których widać, że uczestniczy w obozie Anny Lewandowskiej.

Nie wiadomo, czy Magdalenę Firek można przedstawiać jako żona Mateusza Klicha. Para bardzo ceni sobie prywatność i pomimo wieloletniego związku nie wiadomo nic o jego sformalizowaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska - co wiadomo o żonie piłkarza reprezentacji Polski?

Choć nie wiadomo, kiedy dokładnie para się poznała, mogło to być naprawdę dawno temu. Partnerka Mateusza Klicha pochodzi bowiem z Krakowa, a piłkarz grał tam od 2003 do 2011 roku. Oznaczałoby to, że ich związek trwa już ponad dziesięć lat – piękny wynik, gratulujemy! Na pewno jest to natomiast osiem lat, bowiem kobieta w 2013 roku wrzucała na swój profil na Facebooku posty z oznaczeniem stadionu klubu, w którym wówczas występował Mateusz Klich.

Wiek, rodzina, dzieci

Magdalena Firek urodziła się w 1988 roku, ma więc 32 lata. Tym samym jest nieco starsza od Mateusza Klicha. Piłkarz niemal co roku rezerwuje jeden post na Instagramie, aby złożyć życzenia swojej ukochanej.

Para ma jedno dziecko – urodzoną w listopadzie 2018 roku dziewczynkę. Młodzi rodzice nadali jej imię Laura. O tym, że bardzo ją kochają, niech świadczą liczne zdjęcia w mediach społecznościowych Mateusza Klicha z córką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Klich (@cli5hy)

Magdalena Firek w mediach społecznościowych

Życie Magdaleny Firek możecie obserwować za pomocą Instagrama – jest tam obecna jako @megrec_. Niestety jej konto jest prywatne, a więc żeby obserwować zamieszczane przez nią zdjęcia i filmy, kobieta musi zaakceptować waszą prośbę. Na profilu zamieszcza zdjęcia swoich stylizacji oraz fotografie z rodziną.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć partnerki Mateusza Klicha z rodziną.

5/5 (liczba głosów: 2)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top