Connect with us

Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

agata dębska dziewczyna jakuba modera
Fot. Instagram @kubamoder

Sport

Kim jest dziewczyna Jakuba Modera? Poznajcie Agatę Dębską

Kim jest i czym się zajmuje dziewczyna Jakuba Modera? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat pięknej Agaty Dębskiej.

Kim jest dziewczyna Jakuba Modera, Agata Dębska?

Agata Dębska jest znana szerszej publiczności jako dziewczyna Jakuba Modera. Młody piłkarz rozwija swoją karierę w błyskawicznym tempie, a towarzysząca mu kobieta ma w tym z pewnością swój udział. Mieszkają razem w brytyjskim Brighton, gdzie obecnie występuje reprezentant Polski.

Agata Dębska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzaniu. Wcześniej na tej samej uczelni zdobyła tytuł licencjata na kierunku Zarządzanie i komunikacja w biznesie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Julia Nowak - kim jest partnerka Jana Bednarka, reprezentanta Polski?

Z racji młodego wieku kobieta nie ma jeszcze bogatego CV. Już teraz widać jednak, że w jej zakresie zainteresowań jest marketing i działalność kreatywna. Odbyła bowiem staż w dziale marketingu OLX, a później pracowała jako specjalista od mediów społecznościowych w jednej z poznańskich agencji kreatywnych.

Dziewczyna z pewnością ma także wielkie serce. Od wielu lat jest bowiem wolontariuszką Fundacji „Mam Marzenie”.

Od kiedy para jest w związku?

Jak na tak młody wiek i powszechne w nim zawirowania miłosne, para jest razem od bardzo dawna. W związku są bowiem już od 2016 roku – regularnie albo ona, albo on, zamieszczają z okazji rocznic posty w mediach społecznościowych. Widać więc, że bardzo się kochają.

W rozmowie z newonce.sport podkreślił to także sam piłkarz, wyznając że jego dziewczyna także interesuje się piłką nożną i wie jako zachować się po meczu – w zależności od tego, czy jest on wygrany czy przegrany. Moder podkreślił, że to dla niego duży komfort.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Dębska (@agata.debska)

Wiek, rodzina, dzieci

Agata Dębska urodziła się w 1997 roku, jest więc dwa lata starsza od swojego partnera.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic o dzieciach pary.

Dziewczyna Jakuba Modera w mediach społecznościowych

Partnerka Jakuba Modera jest obecna w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma nick @agata.debska i obserwuje ją ponad 3 tysiące osób.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej Agaty Dębskiej, dziewczyny nowej gwiazdy reprezentacji Polski w piłce nożnej.

5/5 (liczba głosów: 2)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top