Connect with us

Aldona Marciniak – co wiadomo o pięknej dziennikarce Eleven Sports?

aldona marciniak
Fot. YouTube / AutoMotoVlog

Sport

Aldona Marciniak – co wiadomo o pięknej dziennikarce Eleven Sports?

Aldona Marciniak – co wiadomo o zjawiskowej dziennikarce Eleven Sports? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na jej temat oraz wszystkie jej aktywności w Internecie. Dowiecie się także m.in. ile ma lat oraz skąd pochodzi.

Kim jest Aldona Marciniak?

Aldona Marciniak jest znana szerokiej publiczności jako dziennikarka zajmująca się sportami motorowymi, głównie Formułą 1. Popularność zdobyła w ostatnich latach za sprawą pracy dla Eleven Sports. Przez widzów ceniona jest przede wszystkim za profesjonalizm oraz pasję do sportu.

Pochodzi z Warszawy, gdzie mieszka także obecnie. Jest absolwentką LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Następnie ukończyła studia na Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie jakiś czas temu wróciła jako prowadząca zajęcia z zakresu dziennikarstwa sportowego.

Co ciekawe, dawniej interesowała się także piosenkarstwem. W 2000 roku wystąpiła bowiem… w odcinku „Szansy na sukces” z Edytą Górniak.

Co robi poza Eleven Sports?

Poza Eleven Sports od 2006 roku pracuje także dla Przeglądu Sportowego. Redaguje tam artykuły i przeprowadza wywiady w zakresie sportów motorowych, głównie F1 oraz WRC.

Od jakiegoś czasu coraz częściej angażowana jest także w różnego rodzaju plebiscyty i akcje specjalne organizowane przez gazetę. Wraz z Mateuszem Borkiem prowadziła np. galę Przeglądu Sportowego, na której wybrano sportowca 100-lecia w Polsce.

Wcześniej razem z Jerzym Mielewskim prowadziła natomiast Galę Mistrzów Sportu w 2021 roku. Przy kolejnych tego typu okazjach możemy się więc spodziewać jej w roli prowadzącej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aldona Marciniak (@alma.jou)

Jest także obecna w dwóch niezależnych projektach. Wraz z Cezarym Gutowskim i Janem Olejniczakiem nagrywa podcast CoDrive.pl, a często obecna jest także w prowadzonym przez Michała Pola programie „Pol Position” na Kanale Sportowym.

To nie koniec aktywności dziennikarki. Wraz z Cezarym Gutowskim napisała także biografię Roberta Kubicy „Niezniszczalny”. Spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Aldona Marciniak? Dziennikarka urodziła się w 1984 roku, ma więc 37 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Dekiert - co wiadomo o pięknej prezenterce TVP? [wiek, dzieci]

Jest jedynaczką – nie ma żadnego rodzeństwa.

Nic nie wiadomo natomiast na temat jej partnera oraz dzieci.

Od wielu lat często pojawia się w towarzystwie dziennikarza Cezarego Gutowskiego, jednak żadne z nich nawet słowem nie wspomniało o uczuciach do drugiego, więc trzeba założyć, że są tylko i wyłącznie partnerami z pracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aldona Marciniak (@alma.jou)

Aldona Marciniak w mediach społecznościowych

Aldona Marciniak jest obecna aż w czterech mediach społecznościowych. Najbardziej aktywna jest na Twitterze, gdzie występuje jako @AldonaMarciniak. Obserwuje ją tam ponad 29 tysięcy osób, które dyskutują z nią o motoryzacji i motorsporcie.

Jeśli bardziej interesują was zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego kobiety, zajrzyjcie na jej Instagram. Jako @alma.jou zebrała już ponad 23 tysiące subskrybentów. Dziennikarka nieco rzadziej obecna jest natomiast na Facebooku, gdzie obserwuje ją ponad 14 tysięcy osób.

Aldona Marciniak nagrywa także filmy na swój kanał na YouTube. Zebrała tam ponad 18 tysięcy subskrybentów, a większość filmów jest vlogami albo analizami minionych wydarzeń.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć niezwykle lubianej przez kibiców F1 dziennikarki.

4.6/5 (liczba głosów: 25)
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top