Connect with us

Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic? Także jest związany ze sportem

mąż justyny święty-ersetic
Fot. Instagram @dawid.ersetic

Sport

Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic? Także jest związany ze sportem

Kim jest i czym się zajmuje mąż Justyny Święty-Ersetic? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o Dawidzie Erseticiu, który tworzy parę ze znaną biegaczką.

Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic?

Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic? To Dawid Ersetic, zapaśnik w stylu klasycznym. W związku z tym para spędza razem stosunkowo mało czasu razem, bo oboje są sportowcami. Oznacza to zgrupowania oraz zawody w zupełnie różnych miejscach na świecie.

W materiale nowiny.pl biegaczka przyznała, że para widuje się zaledwie około 15 pełnych dni w ciągu roku. „Teraz wróciłam na trzy dni i już po dwóch dniach ma mnie dość, także pewnie jak zamieszkamy ze sobą na dłużej to się pozabijamy” – przyznała w 2019 roku w wyżej wskazanym materiale.

Pochodzi z Raciborza. Obecnie jest zawodnikiem Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unii Racibórz, a także reprezentantem Polski. W przeciwieństwie do swojej partnerki, nie zakwalifikował się jednak do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Mimo wielu zapytań o pochodzenie czy korzenie Dawida Erseticia, nie wiadomo o tym nic specjalnego. Rodzina Ersetic od lat mieszka w Raciborzu.

Związek z biegaczką

Dawid Ersetic zna się ze swoją obecną żoną już od czasu liceum. Bliższą znajomość rozpoczęli pod koniec szkoły średniej.

Później poszli tą samą sportową drogą studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Mężczyzna doskonale więc rozumie wszystkie zalety i wady kariery sportowca, którą oboje prowadzą.

Para wzięła ślub we wrześniu 2017 roku. Huczne wesele odbyło się w Bieńkowicach niedaleko Raciborza.

Wiek, rodzina, dzieci

Dawid Ersetic urodził się w 1992 roku, ma więc 29 lat. Tym samym jest rówieśnikiem swojej partnerki.

Para póki co nie ma dzieci. W materiale na kanale YouTube „Za Linią Mety” przyznała, że trenuje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, a potem zobaczymy. Kobieta więc myśli o rodzicielstwie, ale bierze też pod uwagę, że obecnie jest w najlepszych latach swojej sportowej kariery, które nigdy nie wrócą.

Mąż Justyny Święty-Ersetic w mediach społecznościowych

Życie Dawida Erseticia możecie obserwować w dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie jest obecny jako @dawid.ersetic i zebrał tam już ponad 1 100 obserwujących. Na Facebooku obserwuje go natomiast blisko 700 osób. W obu przypadkach zamieszcza zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Na kolejnych zdjęciach znajdziecie kilka zdjęć partnera Justyny Święty-Ersetic.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.2/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top