Connect with us

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie? Bogata oferta na lekkoatletykę

gdzie obstawiać igrzyska olimpijskie

Sport

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie? Bogata oferta na lekkoatletykę

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie w Tokio? Mnogość dyscyplin sprawia, że dobrze zwrócić uwagę na oferty przygotowane przez bukmacherów. Nie mniej ważne są akcje specjalne, dzięki którym można liczyć na dodatkowe zyski.

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie? Betfan z okazji Igrzysk Olimpijskich przygotował bogatą ofertę zakładów, co więcej cały czas daje nowym klientom do 600 zł cashbacku oraz 50 zł freebetu z okazji IO w Tokio. Warto jednak zwrócić uwagę także na akcje specjalne bukmachera, zwłaszcza w kontekście występów Polaków.

Freebety za medale Polaków

Przez cały czas trwania zmagań w Tokio każda osoba, która postawi kupon (zawierający zdarzenia wyłącznie z Igrzysk Olimpijskich) SOLO/AKO z kursem minimalnym 2.0 za dokładnie 149 zł będzie otrzymywać freebety za każdy medal biało-czerwonych!

Łączna wysokość darmowych zakładów może (nawet bardzo!) przekroczyć stawkę. Betfan wycenił bowiem złoty medal na 25, srebrny na 15, a brązowy na 5 złotych. To szczególnie istotne przed rozpoczęciem rywalizacji w lekkiej atletyce, gdzie Polacy mogą zdobyć sporo krążków.

Weź udział w akcji „Płacimy za medale Polaków!” – zarejestruj się w Betfan
Oferta obowiązuje od 20.07.21 r. od godziny 12:00, do 07.08. 21 r., godziny 23:59.

Największe polskie szanse medalowe

Nie ma co ukrywać. Polscy kibice podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio liczą przede wszystkim na siatkarzy oraz lekkoatletów. A co jeśli… połączymy zakłady dotyczące lekkiej atletyki? Betfan oferuje zakład, w którym kurs za złoty medal Pawła Fajdka oraz Anity Włodarczyk wynosi aż 9.50. Polka jest wiceliderką światowego rankingu kobiet w rzucie młotem, a Fajdek od dawna zdecydowanie przewodzi męskiemu zestawieniu, więc takie połączenie nie jest pozbawione sensu.

Na medal może liczyć także Marcin Krukowski. Polski oszczepnik jest szósty w światowym rankingu, ale tuż przed Tokio 2020 udało mu się rzucić 89,55 m podczas mityngu w Finlandii. Taki wynik stawia go w roli poważnego kandydata do medalu, a kurs na taki zdarzenie wynosi 1.85. Jeśli Polak będzie w życiowej formie, a Niemcowi Johannesowi Vetterowi przydarzyła by się wpadka, może się okazać że Polak włączy się do gry o złoty medal. Kurs na takie zdarzenie wynosi 10.50.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksander Matusiński - co wiadomo o twórcy legendarnych "Aniołków"?

Na medal w oszczepie szanse ma także Maria Andrejczyk. Polka w maju w Splicie rzuciła aż 71,40, co jest trzecim kobiecym wynikiem w całej historii tego sportu. Betfan wyznaczył kurs za medal młodej Polki na 1.96. A wszystko przez to, że Andrejczyk później doznała kontuzji i jej forma na Tokio 2020 jest sporą niewiadomą. Sport zna jednak historie, gdy po takich zdarzeniach zawodnicy na wielkich imprezach dostają „drugie życie” i pobijają własne rekordy. Kurs 4.75 na zwycięstwo Andrejczyk świadczy o tym, że nadal jest ona w gronie ścisłych faworytek do walki o złoty medal.

Co jeszcze?

Nie ma co oszukiwać – liczymy także na medal naszej żeńskiej sztafety 4×400 metrów. „Aniołki Matusińskiego” nie będą faworytkami, ale z całą pewnością powalczą o krążki. Kurs 11.00 przy 8.80 na Jamajkę i 1.05 na USA jasno świadczy o układzie sił w tej dyscyplinie. Sport jest jednak oczywiście nieprzewidywalny i wiele może się zdarzyć.

Niezwykle ciekawie wygląda także sytuacja, jeśli chodzi o skok o tyczce mężczyzn. Kurs na medal Piotra Liska wynosi bowiem 4.50, a Polak jest trzeci w światowym rankingu. Sam Kendricks i Armand Duplantis mogą być lepsi, ale żaden polski kibic nie pogardziłby brązowym medalem dla Polaka. A kurs jest wyjątkowo zachęcający.

Obstawiaj Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – zarejestruj się w Betfan

***

Artykuł zawiera reklamę legalnego, polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie skierowane są oczywiście do osób pełnoletnich i nieodłącznie wiążą się z ryzykiem i możliwą utratą pieniędzy. Poza tym zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. BETFAN jest natomiast podmiotem legalnie oferującym zakłady wzajemne w Polsce. Podmiot działa na podstawie decyzji z dnia 29 października 2018 r. wydanej przez Ministra Finansów (sygn. akt: PS4.6831.3.2018).

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top