Connect with us

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Co obejrzeć na nowej platformie?

najlepsze seriale oryginalne viaplay polskie seriale oryginalne viaplay

Telewizja

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Co obejrzeć na nowej platformie?

Platforma Viaplay wystartowała w Polsce 3 sierpnia. W ofercie znajduje się sport na żywo oraz filmy i seriale. W tym newsie skupimy się na produkcjach oryginalnych Viaplay. Wszak skandynawska platforma jest na rynku od kilku lat i nakręciła już niejeden serial. W ofercie znajdują się głównie seriale kryminalne i dramatyczne, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę korzenie Viaplay. Co warto obejrzeć?

Pod osłoną mroku (2019) – serial kryminalny – 2 sezony

Aby rozwiązać sprawy najbardziej brutalnych zbrodni, duńska policja musi zrozumieć sposób myślenia przestępców. Do pomocy zostaje wezwana Louie Bergstein, była profilerka i ekspertka od seryjnych morderców.

Ocena IMDB: 7.5 z 2 741 ocen

The Head (2020) – thriller – 1 sezon

Zespół badawczy jest odpowiedzialny za utrzymanie bazy podczas długich nocy polarnych. Jednak nagle w środku zimy stacja przestaje się komunikować z otoczeniem.

Ocena IMDB: 6.9 z 5 252 ocen

Krew nie woda (2014) – serial dramatyczny – 3 sezony

Matka zaprasza w odwiedziny Lassego, Oskara i Jonnę. Rodzeństwo udaje się do rodzinnego pensjonatu na wyspie Sunnano. Miejsce to przypomina im jednak o konfliktach i mrocznych tajemnicach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Viaplay w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć. Pytania i odpowiedzi

Ocena IMDB: 7.3 z 1 361 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Kochaj mnie (2019) – serial dramatyczny – 2 sezony

Jak różne pokolenia radzą sobie z miłością, związkami i tęsknotą? Poznajcie doktor Clarę, która wciąż szuka uczucia, jej zakochanego młodszego brata Arona i ich ojca Stena, który nieoczekiwanie odkrywa w życiu pasję.

Ocena IMDB: 7.9 z 2 506 ocen

Wisting (2019) – serial kryminalny – 1 sezon

Detektyw William Wisting prowadzi dwa najtrudniejsze śledztwa w swojej karierze. Niespodziewanie jego dochodzenie dotyczące seryjnego mordercy zaczyna łączyć się ze sprawą artykułu jego córki.

Ocena IMDB: 7.3 z 4 054 ocen

Box 21 (2019) – serial kryminalny – 1 sezon

Lidia zostaje zwabiona przez chłopaka do Szwecji, gdzie jest zmuszana do prostytucji. Los sprawia, że szukająca zemsty dziewczyna poznaje policjanta Ewerta Grensa, który natomiast ściga niebezpiecznego przestępcę.

Ocena IMDB: 6.9 z 979 ocen

Przesłuchanie (2019) – serial dramatyczny – 1 sezon

Kiedy córka Bjorna zostaje znaleziona martwa, postanawia on prześledzić jej ostatnie dni. Podczas serii spotkań z osobami zamieszanymi w sprawę, Bjorn staje w obliczu trudnej prawdy zarówno o swojej córce, jak i o sobie.

Ocena IMDB: 7.0 z 1 301 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Porni (2021) – serial dramatyczny – 1 sezon

Pernille zawsze stawia swoich bliskich na pierwszym miejscu. Samotnie wychowuje dwie córki i siostrzeńca oraz zajmuje się ojcem, który przechodzi kryzys. Czy znajdzie w końcu czas dla siebie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Redakcja Viaplay w Polsce. Kogo można zobaczyć i usłyszeć?

Ocena IMDB: 8.3 z 818 ocen

Najlepsze seriale oryginalne Viaplay. Thunder in my heart (2021) – serial dramatyczny – 1 sezon

22-letnia Sigrid i jej przyjaciele borykają się z trudnościami związanymi z dorastaniem. Próbują sprostać nieoczekiwanym wyzwaniom dorosłego życia oraz oczywiście zmierzyć się z własną tożsamością, przeszłością oraz namiętnościami.

Ocena IMDB: 7.7 z 620 ocen

Honor (2019) – serial dramatyczny – 2 sezony

Kancelaria prawna Heder reprezentuje głównie kobiety, które padły ofiarą przemocy i przestępstw na tle seksualnym. Okazuje się, że jej pracownice mają mroczne sekrety, zagrażające zarówno im samym, jak i firmie.

Ocena IMDB: 6.3 z 916 ocen

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top