Connect with us

Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Kolejorza”?

lech poznań fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Kolejorza”?

Lech Poznań w grze FIFA 22 jest jednym z najmocniejszych polskich klubów. Dwaj jego piłkarze są najwyżej ocenianymi kartami z polskiej Ekstraklasy. Sprawdźmy jednak, jak wyglądają oceny wszystkich piłkarzy „Kolejorza”.

Jacy są najlepsi piłkarze w Lechu Poznań?

Po nieudanym sezonie 2020/21 Lech Poznań sięgnął do kieszeni i sprowadził kilku drogich jak na polskie warunki zawodników. Znalazło to odzwierciedlenie także w grze FIFA 22. Aż trzech z pięciu najlepszych piłkarzy „Kolejorza” w grze to właśnie sprowadzeni latem 2021 r. piłkarze.

Najlepszym piłkarzem Lecha Poznań, a także całej PKO BP Ekstraklasy, w FIFIE 22 jest Pedro Rebocho. Portugalczyk otrzymał zwykłą złotą kartę z oceną ogólną 75. Drugim najlepszym piłkarzem – podobnie, tak w Lechu, jak i całej Ekstraklasie – jest Adriel Ba Loua. Pomocnik otrzymał ocenę ogólną 74 na rzadkiej srebrnej karcie. Dwaj piłkarze otrzymali ocenę ogólną 71 na zwykłych srebrnych kartach – to Pedro Tiba oraz Mikael Ishak. Czołową piątkę zamyka Barry Douglas z oceną ogólną 70 na rzadkiej srebrnej karcie.

Lech Poznań w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Dwaj podstawowi bramkarze Lecha Poznań otrzymali zwykłe srebrne karty. Mickeya van der Harta oceniono na 67, Filipa Bednarka natomiast na 65. Trzeci bramkarz Bartosz Mrozek otrzymał zwykłą brązową kartę z „overallem” 60.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FIFA 22 - co nowego w grze? Tu znajdziecie najważniejsze informacje

Najwyżej ocenionymi obrońcami w Lechu Poznań zostali wyżej wspomniani Rebocho oraz Douglas. Pozostali defensorzy regularnie pojawiający się na boisku dostali bardzo podobne oceny. Warto zwrócić jednak uwagę, że żadna ze srebrnych kart obrońców Lecha Poznań nie jest rzadka. I tak Lubomira Satkę oceniono na 69, Bartosza Salamona na 68, a Thomasa Rogne, Alana Czerwińskiego, Antonio Milicia i Joela Pereirę na 67.

Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców. Co ciekawe, jedyną rzadką kartę oprócz Barry’ego Douglasa otrzymał Krystian Palacz oceniony na 55.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Ba Loua i Tiba. Warto zwrócić uwagę, że EA Sports po raz kolejny nie doceniła Jakuba Kamińskiego dając mu co prawda rzadką srebrną kartę, ale z „overallem” tylko 67. Wyżej od niego oceniono chociażby Jespera Karlstroma i Joao Amarala, którzy otrzymali rzadkie karty z oceną ogólną 69. Lepsze karty otrzymali także Dani Ramirez i Radosław Murawski – po 68.

Poza wspomnianym wyżej Ishakiem, ciekawą ocenę ogólną otrzymał także Artur Sobiech. Sprowadzony latem do „Kolejorza” piłkarz może pochwalić się oceną 70, o pięć „oczek” więcej niż Roko Baturina. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Lechu Poznań w FIFIE 22?

W Lechu Poznań mamy do czynienia łącznie z 1 złotą kartą, 21 srebrnymi i 6 brązowymi. 8 spośród nich jest rzadkich – 5 srebrnych i 3 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Robert Lewandowski w grze FIFA 22. Jaką otrzymał ocenę? Jest w TOP 3

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Mikael Ishak jako jedyny otrzymał pięć gwiazdek oceny słabszej nogi, a najszybszym piłkarzem w Lechu jest Jakub Kamiński (91 tempa), choć Adriel Ba Loua także może pochwalić się niezłym wynikiem w tym względzie – 88.

Lech Poznań w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Mickey van der Hart – 67
Filip Bednarek – 65
Bartosz Mrozek – 60

Obrońcy:

Pedro Rebocho – 75
Barry Douglas – 70
Lubomir Satka – 69
Bartosz Salamon – 68
Thomas Rogne – 67
Alan Czerwiński – 67
Antonio Milić – 67
Joel Pereira – 67
Krystian Palacz – 55

Pomocnicy:

Adriel Ba Loua – 74
Pedro Tiba – 71
Jesper Karlstrom – 69
Joao Amaral – 69
Dani Ramirez – 68
Radosław Murawski – 68
Jakub Kamiński – 67
Nika Kvekveskiri – 67
Michał Skóraś – 65
Filip Marchwiński – 63
Mateusz Skrzypczak – 60
Antoni Kozubal – 54

Napastnicy:

Mikael Ishak – 71
Artur Sobiech – 70
Roko Baturina – 65
Norbert Pacławski – 53

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top