Connect with us

Legia Warszawa w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Legioniści”?

legia warszawa fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Legia Warszawa w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Legioniści”?

Legia Warszawa w grze FIFA 22 jest jednym z najmocniejszych polskich klubów. Trzeba jednak powiedzieć, że wiele ocen budzi kontrowersje ze względu na zbyt niskie „overalle”. Sprawdźmy, jak wyglądają oceny wszystkich piłkarzy „Legionistów”.

Jacy są najlepsi piłkarze w Legii Warszawa?

Pomimo zdobycia Mistrzostwa Polski 2020/21 i awansu do fazy grupowej Ligi Europy, żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie otrzymał złotej karty. Czy Legia Warszawa w grze FIFA 22 została więc niedoceniona? Najlepszymi „overallami” w tej sytuacji mogą pochwalić się Tomas Pekhart i Filip Mladenović. Obu oceniono na 72, choć Czech otrzymał rzadką kartę.

Następnie mamy do czynienia z dwoma zwykłymi kartami ocenionymi na 71 – to Igor Kharatin oraz Luquinhas. Na 70 oceniono natomiast aż sześciu piłkarzy – Artura Boruca, Andre Martisa, Josue, Mattiasa Johanssona, Artura Jędrzejczyka i Bartosza Kapustkę. Dwóch z nich otrzymało rzadkie karty i są to obaj Portugalczycy.

Legia Warszawa w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Podstawowy bramkarz i gwiazda Legii, Artur Boruc, otrzymał wyżej wspomnianą kartę o ocenie ogólnej 70. Pozostali bramkarze są natomiast bardzo daleko za nim. Wszyscy otrzymali brązowe karty z „overallami” od 57 do 59. Cezary Miszta ma 59, Wojciech Muzyk 58, a Kacper Tobiasz 57.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FIFA 22 - co nowego w grze? Tu znajdziecie najważniejsze informacje

Najwyżej ocenionymi obrońcami w Legii Warszawa zostali oczywiście wyżej wspomniani Johansson oraz Jędrzejczyk. Dwóch kolejnych najwyżej ocenionych piłkarzy to Mateusz Wieteska i Lindsay Rose – obaj otrzymali zwykłe karty z oceną ogólną 67.

Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców. Co ciekawe, jedyną rzadką kartę wśród obrońców otrzymał Mateusz Hołownia oceniony na 64.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Mladenović, Kharatin, Martins i Josue. Kolejną najwyżej ocenioną kartą jest Lirim Kastrati, który otrzymał rzadkie 68. Spośród pomocników rzadką kartę otrzymał jeszcze Kacper Skibicki oceniony na 62.

Ogromną grupę według EA Sports stanowią w Legii napastnicy. Nie będzie tutaj dywagować na temat pozycji niektórych graczy, a zajmijmy się ich ocenami. Poza wspomnianymi wyżej Pekhartem, Luquinhasem oraz Kapustką uwagę zwraca także Mahir Emreli, którego oceniono na 68. Rzadką kartę otrzymał natomiast jeszcze Ernest Muci – 64. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Legii Warszawa w FIFIE 22?

W Legii Warszawa mamy do czynienia łącznie z 17 srebrnymi i 10 brązowymi kartami. 7 spośród nich jest rzadkich – 4 srebrne i 3 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem w Legii jest natomiast Lirim Kastrati (93 tempa), choć Filip Mladenović także może pochwalić się niezłym wynikiem w tym względzie – 85.

Legia Warszawa w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Artur Boruc – 70
Cezary Miszta – 59
Wojciech Muzyk – 58
Kacper Tobiasz – 57

Obrońcy:

Mattias Johansson – 70
Artur Jędrzejczyk – 70
Mateusz Wieteska – 67
Lindsay Rose – 67
Joel Abu Hanna – 65
Mateusz Hołownia – 64
Maik Nawrocki – 63

Pomocnicy:

Filip Mladenović – 72
Igor Kharatin – 71
Andre Martins – 70
Josue – 70
Lirim Kastrati – 68
Bartosz Slisz – 67
Kacper Skibicki – 62
Jakub Kisiel – 56

Napastnicy:

Tomas Pekhart – 72
Luquinhas – 71
Bartosz Kapustka – 70
Mahir Emreli – 68
Rafael Lopes – 67
Ernest Muci – 64
Kacper Kostorz – 57
Szymon Włodarczyk – 55

3.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top