Connect with us

Raków Częstochowa w grze FIFA 22. Jakie oceny dla „Medalików”?

raków częstochowa fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Raków Częstochowa w grze FIFA 22. Jakie oceny dla „Medalików”?

Jakie oceny otrzymał Raków Częstochowa w grze FIFA 22? W tym newsie znajdziecie oceny ogólne wszystkich piłkarzy klubu spod Jasnej Góry.

Jacy są najlepsi piłkarze Rakowa Częstochowa w grze?

Pomimo zdobycia v-ce Mistrzostwa Polski 2020/21, Pucharu oraz Superpucharu Polski, Raków Częstochowa w grze FIFA 22 otrzymał tylko jedną kartę ocenioną na 70+. To Ivi Lopez, którego rzadka srebrna karta ma ocenę ogólną 71.

Pozostałych najlepszych piłkarzy należy poszukać w „overallach” 68+. Fran Tudor otrzymał rzadką srebrną kartę z oceną ogólną 69, a czterech kolejnych piłkarzy z 68. To Marcin Cebula, Domink Kun, Vladan Kovacević i Miguel Luis. Co więcej, dwaj pierwsi otrzymali rzadkie tarcze.

Raków Częstochowa w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Nowa gwiazda Rakowa Częstochowa w osobie Vladana Kovacevicia otrzymała wyżej wspomnianą ocenę 68. Częstochowski klub nie ma jednak drugiego równorzędnego golkipera. 18-letni Kacper Trelowski otrzymał bowiem ocenę 58.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FIFA 22 - co nowego w grze? Tu znajdziecie najważniejsze informacje

Żaden z obrońców nie znalazł się wśród najlepszych piłkarzy Rakowa w FIFIE 22. Oceny czterech z nich wynoszą 66 albo 67. Najlepiej oceniony został oczywiście Tomas Petrasek. Reprezentant Czech otrzymał „overalla” na poziomie 67 i rzadką kartę. Po 66 otrzymali natomiast Dominik Wydra, Zoran Arsenić i Andrzej Niewulis. Ten ostatni na rzadkiej tarczy.

Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Tudor, Kun oraz Miguel Luis. Kolejnymi najwyżej ocenionymi kartami są natomiast Igor Sapała oraz Fabio Sturgeon, którzy otrzymali po 67. Spośród pomocników rzadkie karty poza Tudorem i Kunem otrzymali jeszcze Mateusz Wdowiak – 66 oraz Ben Lederman – 62.

Sporą grupę według EA Sports stanowią w Rakowie napastnicy. Zajmijmy się jednak ich ocenami, a nie dywagowaniem o pozycjach. Poza wspomnianymi wyżej Lopezem oraz Cebulą uwagę zwraca także Alexandre Guedes oceniony na 67. Rzadkie karty otrzymali natomiast jeszcze Vladislavs Gutkovskis i Sebastian Musiolik – obaj 64. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Rakowie Częstochowa w FIFIE 22?

W Rakowie Częstochowa mamy do czynienia łącznie z 17 srebrnymi i 11 brązowymi kartami. Co ciekawe, liczba srebrnych kart jest identyczna, jak w Legii Warszawa. Aż 11 spośród nich jest rzadkich – 7 srebrnych i 4 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszymi piłkarzami „Medalików” są natomiast Fran Tudor i Mateusz Wdowiak (88 tempa), choć Dominik Kun w tym względzie znalazł się bardzo blisko nich z oceną cząstkową 87.

Raków Częstochowa w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Vladan Kovacević – 68
Kacper Trelowski – 57

Obrońcy:

Tomas Petrasek – 67
Dominik Wydra – 66
Zoran Arsenić – 66
Andrzej Niewulis – 66
Milan Rundić – 62
Jordan Courtney-Perkins – 57

Pomocnicy:

Fran Tudor – 69
Patryk Kun – 68
Miguel Luis – 68
Igor Sapała – 67
Fabio Sturgeon – 67
Mateusz Wdowiak – 66
Giannis Papanikolaou – 65
Marko Poletanović – 65
Zarko Udovicić – 65
Ben Lederman – 62
Wiktor Długosz – 62
Daniel Bartl – 62
Iwo Kaczmarski – 58

Napastnicy:

Ivi Lopez – 71
Marcin Cebula – 68
Alexandre Guedes – 67
Vladislavs Gutkovskis – 64
Sebastian Musiolik – 64
Daniel Szelągowski – 62
Jakub Arak – 62

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top