Connect with us

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22. Jakie oceny dla „Portowców”?

pogoń szczecin fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22. Jakie oceny dla „Portowców”?

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22 jest zespołem z bardzo dużą jak na polskie warunki ilością srebrnych kart. Ile z nich jest jednak warte uwagi? Zapraszamy na przegląd składu „Portowców” w najnowszej FIFIE.

Jacy są najlepsi piłkarze Pogoni Szczecin w grze?

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22 może pochwalić się całkiem ciekawą i wyrównaną kadrą. Zespół, który zajął 3. miejsce w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2020/21 i reprezentował Polskę w europejskich pucharach ma bowiem trzech piłkarzy z ogólną oceną powyżej 70. To Kamil Grosicki, Dante Stipica i Benedikt Zech. Wszyscy otrzymali „overalla” 71, a ten ostatni dodatkowo rzadką kartę.

Pozostałych najlepszych piłkarzy należy poszukać w „overallach” 68+. Damian Dąbrowski otrzymał rzadką srebrną kartę z oceną ogólną 69, a Kacper Kozłowski i Michał Kucharczyk po 68. Młody polski talent dodatkowo może pochwalić się rzadką tarczą.

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Dante Stipica nie ma żadnej konkurencji, jeśli chodzi o bramkarzy Pogoni. Drugi golkiper Jakub Bursztyn otrzymał bowiem ocenę ogólną 62, a trzeci Dariusz Krzysztofek – 54.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FUT Heroes Club - co wiadomo o nowych kartach specjalnych w FIFIE 22?

Obrońcy w klubie prezentują niezwykle wyrównany poziom. Poza wspomnianym wyżej najlepszym Zechem aż sześciu defensorów zmieściło się w zakresie ocen ogólnych od 65 do 68. Najlepsi z nich są Jakub Bartkowski – 68 oraz Konstantinos Triantafyllopoulos – 67. Grek dodatkowo otrzymał rzadką tarczę. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Grosicki, który wrócił do Polski po latach występów za granicą. Dla fanów Pogoni zaskoczeniem może być, że ich najbardziej perspektywiczny zawodnik – Kacper Kozłowski – został oceniony gorzej od Damiana Dąbrowskiego. Obie karty otrzymały natomiast – jako jedyne spośród pomocników – rzadkie tarcze. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Według EA Sports w Pogoni mamy aż 13 pomocników, a zaledwie 2 napastników. Zamiast dyskutować o pozycjach zawodników, skupmy się na ich statystykach w grze. Obydwaj napastnicy „Portowców” nie budzą jednak postrachu – 67 Piotra Parzyszka oraz 66 Luki Zahovicia w połączeniu z przeciętnymi cząstkowymi statystykami nie robią ważenia.

Co jeszcze warto wiedzieć o Pogoni Szczecin w FIFIE 22?

W Pogoni Częstochowa mamy do czynienia łącznie z aż 19 srebrnymi i 8 brązowymi kartami. 4 spośród nich są rzadkie – wszystkie w kolorze srebrnym. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem ze Szczecina jest Jean Carlos mający 84 tempa. Kamil Grosicki otrzymał zaledwie 78.

Pogoń Szczecin w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Dante Stipica – 71
Jakub Bursztyn – 62
Dariusz Krzysztofek – 54

Obrońcy:

Benedikt Zech – 71
Jakub Bartkowski – 68
Konstantinos Triantafyllopoulos – 67
Paweł Stolarski – 66
Luis Mata – 66
Hubert Matynia – 66
Mariusz Malec – 65
Igor Łasicki – 63
Bartłomiej Mruk – 57

Pomocnicy:

Kamil Grosicki – 71
Damian Dąbrowski – 69
Kacper Kozłowski – 68
Michał Kucharczyk – 68
Kamil Drygas – 67
Sebastian Kowalczyk – 67
Rafał Kurzawa – 67
Alexander Gorgo – 67
Jean Carlos – 67
Kacper Smoliński – 62
Maciej Żurawski – 62
Mariusz Fornalczyk – 58
Mateusz Łęgowski – 54

Napastnicy:

Piotr Parzyszek – 67
Luka Zahović – 66

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top