Connect with us

Radomiak w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Zielonych”?

radomiak fifa 22

Gry

Radomiak w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Zielonych”?

Jakie oceny ogólne otrzymał Radomiak w grze FIFA 22? Tegoroczny beniaminek PKO BP Ekstraklasy nie wypadł wcale najgorzej spośród wszystkich klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Jacy są najlepsi piłkarze w Radomiaku?

Jak został oceniony Radomiak w grze FIFA 22? Rozpocznijmy od tego, że w klubie nie ma żadnej karty 70+. To jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że drużyna z Radomia jest tegorocznym beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy.

W Radomiaku najwyższą oceną ogólną jest 67, które otrzymało trzech piłkarzy. To Goncalo Silva, Filipe Nascimento i Raphael Rossi. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy.

Radomiak w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Wszyscy bramkarze radomskiego klubu otrzymali brązowe karty. Mateusz Kochalski został oceniony na 60, Filip Majchrowicz na 59, a Jan Szpaderski na 54. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej karty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o obrońców, poza Goncalo Silvą i Raphaelem Rossim wszyscy pozostali otrzymali brązowe kart. Najlepsi z nich są Dawid Abramowicz i Mateusz Cichocki z „overallami” 63. Obydwaj otrzymali zresztą rzadkie karty. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Filipe Nascimento. Tuż za nim znalazł się Luis Machado z oceną ogólną 66. Wszyscy pozostali pomocnicy zmieścili się natomiast w zakresie od 62 do 64 „overalla”. Rzadkie karty otrzymali jeszcze Rhuan (64) oraz Mateusz Radecki (63). Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Z czterech napastników klubu z Radomia najlepszy jest Mario Rondon z oceną ogólną 66. Punkt mniej od niego otrzymał Maurides, a dwa „oczka” mniej Karol Angielski. Najsłabszym atakującym Radomiaka w grze EA Sports jest natomiast Dominik Sokół z „overallem” 58.

Co jeszcze warto wiedzieć o Radomiaku w FIFIE 22?

W Radomiaku mamy do czynienia łącznie z 6 srebrnymi i 16 brązowymi kartami. 6 spośród nich jest rzadkich – wszystkie brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Górnik Zabrze w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymał Podolski i spółka?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy z Radomia jest natomiast Luis Machado z 81 tempa. Pod tym względem Warta wygląda dość przeciętnie. Poza wspomnianym Portugalczykiem wszyscy piłkarze otrzymali oceny niższe niż 80.

Radomiak w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Mateusz Kochalski – 60
Filip Majchrowicz – 59
Jan Szpaderski – 54

Obrońcy:

Goncalo Silva – 67
Raphael Rossi – 67
Dawid Abramowicz – 63
Mateusz Cichocki – 63
Mateusz Bodzioch – 61
Damian Jakubik – 61
Maciej Świdzikowski – 60
Artur Bogusz – 60

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Stal Mielec w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze z Podkarpacia?

Pomocnicy:

Filipe Nascimento – 67
Luis Machado – 66
Rhuan – 64
Leandro – 63
Miłosz Kozak – 63
Mateusz Radecki – 63
Michał Kaput – 62

Napastnicy:

Mario Rondon – 66
Maurides – 65
Karol Angielski – 64
Dominik Sokół – 58

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top