Connect with us

High League 2 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

Lil Masti High League 2
Fot. Instagram @highleague_official

Sport

High League 2 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

W wakacje 2021 roku scena polskiego freakowego mma żyła pierwszą galą High League. Nowa federacja została stworzona przez rapera Malika Montanę, który postanowił zrobić konkurencję pionierowi tej gałęzi sportu – Fame MMA. Zadowolony sukcesem sierpniowego wydarzenia, Malik postanowił kontynuować projekt. Co wiemy o zbliżającej się gali High League 2?

Gala High League 2

Zanim przedstawimy najważniejsze fakty dotyczące gali High League 2, warto wrócić do jej genezy. Kiedy Malik Montana ogłaszał pojawienie się nowej freakowej federacji mma, wiele osób traktowało ten pomysł z dużą rezerwą. To dlatego, że na tym rynku w Polsce już od dawna mamy mocnego gracza w postaci Fame MMA. Można by więc pomyśleć, że kolejna organizacja zajmująca się dokładnie tym samym jest po prostu zbędna. Nic bardziej mylnego, ponieważ znany raper rozegrał sprawę w niezwykle sprytny sposób. Trzonem pierwszej gali zostali zawodnicy, którzy w przeszłości walczyli w oktagonie Fame, ale obecnie mają nie po drodze z jej włodarzami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

Ponadto show niespodziewanie skradł Main Event poniekąd rywalizujących ze sobą gwiazd domu Teamu X. Lexy Chaplin oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk zaskoczyły wszystkich swoją dobrą postawą i nie tylko rozbudziły zainteresowanie galą w całej Polsce, ale też dały być może najlepszą walkę tamtego wieczoru. Dlatego nie dziwne jest to, że teraz przy okazji zbliżającej się gali High League 2, zainteresowanie jest wręcz ogromne.

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie Malika Montany?

Na kolejne wydarzenie nie trzeba już zbyt długo czekać. Odbędzie się ono 5 lutego w Tauron Arenie (Kraków). Jeśli sytuacja pandemiczna w Polsce na to pozwoli, spokojnie możemy się spodziewać kompletu publiczności. Na pierwszej inauguracyjnej gali na próżno było szukać wolnych miejsc na trybunach. Pomogły w tym niskie ceny biletów, które zaczynały się od 30 złotych. Tym razem może być podobnie. Na początek sprzedaży musimy jeszcze jednak zaczekać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aniela Bogusz. Kim jest influencerka i królowa freak fightów "Lil Masti"?

Oczywiście nie każdy będzie miał możliwość pojawienia się na gali High League 2. Alternatywą dla zakupu biletu na Tauron Arenę jest zaopatrzenie się w PPV. Ostatnio takowe kosztowało 24 złote. Będziemy mogli je otrzymać na oficjalnej stronie federacji.

Kto zawalczy?

Na ten moment w tej kwestii nie ma żadnej odpowiedzi. Jedynym potwierdzonym zawodnikiem jest popularny „Dis”, który został zaprezentowany na pierwszej inauguracyjnej gali. Można na ten moment założyć, że to właśnie on zmierzy się w walce wieczoru. To jednak nie jest w żaden sposób potwierdzone. Nie wiemy oczywiście też, kto będzie jego rywalem. Przez krótką chwilę mówiło się, że może nim być jeden z najpopularniejszych streamerów Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski. W październiku „Nitro” został jednak ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA.

Karta walk gali High League 2

Walka wieczoru (Main Event) w kategorii TBA

Norbert „Dis” Gierczak vs TBA

Druga walka wieczoru (Co-Main Event) w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się kolejnych informacji o gali High League 2.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top