Connect with us

Fame MMA 13 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Kasjo vs Wrzosek Fame MMA 13
Fot. Instagram @famemmatv

Sport

Fame MMA 13 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Pierwsze miesiące 2022 roku upłyną dla fanów freakowego mma pod znakiem oczekiwania na trzynastą już galę Fame MMA. Kogo zobaczymy na tym niezwykle wyczekiwanym wydarzeniu i dlaczego już teraz warto zapatrywać się na zobaczenie jej na żywo albo w systemie PPV?

2021? To już było!

Rok 2021 pod kątem zaplanowanych gal Fame MMA jest już zakończony. Cztery wydarzenia, czterdzieści jeden walk, nowi mistrzowie i wschodzące gwiazdy federacji. Te i inne doświadczenia zebrane przez włodarzy w ostatnich miesiącach mogą spokojnie zapewnić to, że najlepsze dopiero czeka na jedną z najszybciej rozwijających się federacji mma na świecie. Wystarczy spojrzeć na to, co już teraz wiadomo o niezwykle wyczekiwanej gali Fame MMA 13.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Damian Żebrowski. Kim jest śpiewak operowy i głos oktagonu Fame MMA?

Na ten moment informacje są szczątkowe, ale jeśli wszystkie one się sprawdzą, to bez dwóch zdań będziemy świadkami najprawdopodobniej najlepszego wydarzenia, jakie Wojtek Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak kiedykolwiek zorganizowali. Wszystko za sprawą nazwisk, które potencjalnie mogą się znaleźć na karcie walk nadchodzącej gali. Już teraz można wymienić kilka z nich.

Kto skradnie show na gali Fame MMA 13?

Bez wątpienia najważniejszą osobą potwierdzoną na galę Fame MMA 13 jest bardzo popularny YouTuber i streamer Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski. Ciężko wyobrazić sobie, żeby ktokolwiek inny był motorem napędowym sprzedaży tego wydarzenia. To dlatego, że tak naprawdę ciężko jest znaleźć kogoś generującego podobne zasięgi. A ponad to wszystko, jego debiut w oktagonie jest być może najbardziej wyczekiwanym w historii freakowego mma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

 

Nie wiemy, kto będzie jego rywalem. „Nitro” od czasu do czasu sugeruje w swoich filmach, że naprzeciw niego w klatce stanie być może jeszcze bardziej znany streamer Marcin „Xayoo” Majkut. Do zobaczenia tej walki nie trzeba tak naprawdę nikogo namawiać. Gala Fame MMA 13 może więc być absolutnym hitem, zwłaszcza dlatego, że bardzo możliwe, iż w drugiej walce wieczoru ujrzymy uwielbianego „Parisa Platynova”. Został on bowiem wyzwany na pojedynek przez męża influencerki Deynn, czyli Daniela Majewskiego. Mężczyzna, który również jest niezwykle rozpoznawalny przez internautów, został zaprezentowany jako zawodnik federacji przy okazji dwunastej gali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"Martirenti". Kim jest popularna influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Pojedynkiem, który elektryzuje najbardziej, jest zaplanowane starcie Jacka „Jacy” Murańskiego. Jego walka w Fame MMA miała zostać wyczekana, w celu wzbudzenia jak największych emocji związanych z debiutem kontrowersyjnego 52-latka. Niespodziewanie zawalczył on dużo wcześniej, bo już na ostatniej gali. Zastąpił swojego syna Mateusza, który przez kontuzję nie mógł zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą. Ta walka została odłożona w czasie, więc możemy się jej spodziewać na Fame MMA 13. Na ten moment nie wiadomo z kim zmierzy się starszy z Murańskich.

Kto jeszcze zawalczy?

Pewne jest to, że na gali zobaczymy rapera Sariusa. Jego dotychczasowy związek z federacją wiązał się ze stworzeniem utworu przewodniego gali Fame MMA 11: Fight Club. Zrobił to razem z innym raperem Smolastym, który już walczył w federacji. Teraz więc czas na debiut Mariusza Goilinga. Nie wiemy jeszcze, z kim się zmierzy, ale może to być nawet właśnie wspomniany Smolasty.

 

Wiele wskazuje na to, że na gali zobaczymy bardzo wyczekiwaną walkę o pas kategorii koguciej kobiet. Mistrzyni Marta Linkiewicz walczyła ostatni raz 15 maja, więc marzec 2022, o którym mówi się pod kątem kolejnej gali Fame, to ostatni moment na obronę pasa. Zwłaszcza że na swoją szansę czeka rozpędzona dwoma zwycięstwami faworyzowana przez wielu Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. Walka pań została wstępnie zapowiedziana na jedenastej gali, lecz nie podano dokładnej daty starcia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala Fame?

Żadne informacje na temat daty i lokalizacji zbliżającego się wydarzenia nie zostały jeszcze podane przez organizatorów. Można zakładać, że miesiącem, w którym gala się odbędzie, jest marzec. To dlatego, że taka sytuacja miała miejsce zarówno w 2020, jak i kolejnym roku. Gala Fame MMA 6 odbyła się 28 marca 2020, a Fame MMA 9: Let’s Fight 6 marca 2021 i obie były pierwszymi wydarzeniami nowego roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Lokalizacja również pozostaje zagadką. Niezmienne jest to, że jeśli nie pojawimy się na arenie, która będzie gościć federację Fame, wydarzenie będziemy mogli obejrzeć tylko i wyłącznie na stronie famemma.tv po wykupieniu Pay-Per-View. Jak zwykle możemy zakupić dwie licencje. Podstawową za 24,99 zł, która daje nam dostęp do gali, lub nieco droższą (29,99 zł), ale zdecydowanie bardziej opłacalną wersję premium. Tym samym otrzymujemy korzyści takie jak wyższa jakość transmisji, dostęp do wcześniejszych gal, ekskluzywne materiały i uwielbiana przez fanów loża szyderców.

Karta walk gali Fame MMA 13

Walka wieczoru (Main Event) w kategorii TBA (?)

Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski vs Marcin „Xayoo” Majkut (?)

Druga walka wieczoru (Co-Main Event) w kategorii TBA (?)

Daniel Majewski vs Filip „Paris Platynov” Kulon (?)

Walka w kategorii TBA

Jacek „Jaca” Murański vs TBA

Walka o pas mistrzowski kobiet w kategorii koguciej (?)

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz (?) vs Karolina Way of Blonde” Brzuszczyńska (?)

Walka w kategorii TBA

Mariusz „Sarius” Goiling vs TBA

Walka w kategorii półciężkiej (?)

Arkadiusz Tańcula (?) vs Mateusz „Muran” Murański (?)

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

Walka w kategorii TBA

TBA vs TBA

(?) – niepotwierdzony występ/brak oficjalnej informacji o zdarzeniu

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawieniem się nowych informacji o gali Fame MMA 13.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top