Connect with us

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo dzisiaj? [transmisja, stream] 26.11

skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Telewizja

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo dzisiaj? [transmisja, stream] 26.11

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać dzisiaj skoki narciarskie na żywo. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i pozostałych najlepszych skoczków świata.

Gdzie oglądać skoki narciarskie dzisiaj na żywo? Poniżej znajdziecie kompletny przewodnik po tranmisjach tego sportu w Polsce.

Kto transmituje zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/2022?

Rozpoczynający się sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich to także historyczna zmiana jeśli chodzi o transmisje zawodów. Od dawna prawa do transmisji tego sportu miała Telewizja Polska. Skoki można było oglądać także w Eurosporcie. Na początku października bieżącego roku media obiegła informacja, że pełne prawa do transmisji przejęła Grupa Discovery, która transmitować będzie je w ogólnodostępnym TVN.

Co jednak ważniejsze, TVP nie otrzymała sublicencji w żadnej formie. Oznacza to, że skoki narciarskie praktycznie znikną z telewizji publicznej. Stacja zachowała bowiem prawa tylko do konkursów rozgrywanych w Polsce, czyli jedynie do czterech konkursów, które odbędą się w Wiśle i Zakopanem.

Poza TVN skoki cały czas będą obecne także na antenach Eurosportu, który należy do tej samej grupy mediowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Skoki narciarskie w TVN. Kto będzie komentował i prowadził studio?

Skoki narciarskie dzisiaj. Gdzie oglądać Puchar Świata na żywo? Godziny transmisji

W najbliższy weekend rywalizacja w skokach narciarskich przeniesie się do fińskiej Ruki. Znany jest już szczegółowy terminarz zawodów.

Kwalifikacje do pierwszego konkursu odbędą się w piątek, 26 listopada o godzinie 17:10, a transmisję przeprowadzi stacja Eurosport 1 i PlayerzePierwszy konkurs rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16:60 (transmisje – TVN, Eurosport 1, Player.pl).

Dzień później o godzinie 14:30 odbędą się kwalifikacje do drugiego indywidualnego konkursu (transmisja tylko w Player.pl), a sam konkurs rozpocznie się o godzinie 16:15 (TVN, Eurosport 1, Player.pl).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Igor Błachut - co wiadomo o komentatorze skoków narciarskich?

Rozkład godziny transmisji – skoki narciarskie Ruka

kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego – piątek, 26 listopada, 17:10 – Eurosport 1, Player.pl

sobotni konkurs indywidualny – sobota, 27 listopada, 16:30 – TVN, Eurosport 1, Player.pl

kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego – niedziela, 28 listopada, 14:30 – Player.pl

niedzielny konkurs indywidualny – niedziela, 28 listopada, 16:15 – TVN, Eurosport 1, Player.pl

Skoki narciarskie w Eurosporcie i Player – gdzie oglądać?

Podstawowym sposobem dostępu do stacji Eurosport jest telewizja satelitarna oraz telewizja kablowa. Kanał w swojej ofercie mają zarówno Platforma Canal+ oraz Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat), a także niemal każdy z popularnych operatorów kablowych takich jak UPC, Netia, Inea czy Vectra.

Eurosport znajduje się również w ofercie Polsat Box Go (internetowa odnoga Polsat Box). Za miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport zapłacimy 40 zł, ale w jego ramach dostajemy dostęp do 20 kanałów sportowych, w tym kanałów premium Polsatu Sport, na których transmitowana jest piłkarska Liga Mistrzów. Co ciekawe, nie ma możliwości kupna dostępu do kanałów Eurosportu w serwisie Canal+ online (internetowa odnoga Platformy Canal+). Nie ma tam bowiem pakietu, który by je zawierał.

Kanał możemy również oglądać, wykupując odpowiedni pakiet w serwisie Player.pl. Specjalnie na nadchodzący sezon zimowy serwis przygotował specjalne promocje. Możemy wybrać np. Zimowy Pakiet Sportowy, w którym dostajemy dostęp do Eurosportu 1 i 2 i Playera na cały sezon skoków narciarskich. Dostępna jest opcja z reklamami (49 zł) lub bez reklam (79 zł). Za miesięczny dostęp do Eurosportu i Playera zapłacimy 15 zł (z reklamami) lub 25 zł (bez reklam).

Jeżeli natomiast korzystamy już z subskrypcji Playera, możemy dokupić sobie dostęp do Eurosportu za 10 zł na miesiąc lub 29 zł do końca sezonu.

Ciekawostką jest, że skoków narciarskich nie można oglądać w serwisie Eurosport Player. Po chęci zakupu subskrypcji zostajemy przekierowani od razu na stronę Player.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Skoki narciarskie - terminarz sezonu 2021/22. Tu znajdziesz wszystkie daty

Skoki narciarskie w TVN – gdzie oglądać?

TVN to oczywiście jedna z najpopularniejszych stacji w Polsce o bardzo dużym zasięgu, do której dostęp ma niemal każdy. Znajduje się w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, a także w każdym podstawowym pakiecie telewizji cyfrowej czy satelitarnej.

Kanał możemy oglądać również w serwisie Player.pl. Wybierając pakiet Player (bez reklam) + kanały tv, otrzymujemy dostęp nie tylko do bogatej oferty biblioteki VOD, ale także do 20 kanałów, w tym TVN-u. Koszt takiego pakietu to 30 zł na 30 dni. Oczywiście im dłuższy pakiet wybierzemy, tym będzie do bardziej opłacalne. Za 6 miesięcy zapłacimy 144 zł, a za 12 – 240 zł.

Kanał dostępny jest także w serwisie pilot.wp.pl już od bazowego pakietu w cenie 14,99 zł miesięcznie.

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top