Connect with us

Dziewczyna Lando Norrisa. Co wiadomo o czarującej Luisinhi Olivieirze?

dziewczyna lando norrisa
Fot. Instagram @luisinhaoliveira99

Sport

Dziewczyna Lando Norrisa. Co wiadomo o czarującej Luisinhi Olivieirze?

Lando Norris wywołał niemałe zamieszanie, ogłaszając swój związek z Luisinhą Olivieirą. Kim jest kobieta, która podbiła serce młodej gwiazdy Formuły 1?

Kim jest dziewczyna Lando Norrisa?

Kim jest dziewczyna Lando Norrisa? To Luisinha Oliviera, z którą kierowca F1 pokazał się na Instagramie.

Było to ostatecznym potwierdzeniem krążących od miesięcy plotek, jakoby para spotykała się już od jakiegoś czasu. Jako że do „coming outu” doszło w przerwie między sezonami, a więc sezonie ogórkowym dla kibiców i mediów sportów motorowych, sprawa spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

Kierowca McLarena opublikował zdjęcie z kobietą podczas wakacji w Dubaju. Dzieląc się uroczym zdjęciem ze swoimi fanami, na którym widać mnóstwo miłości, kierowca podpisał je „moje słońce”. Post zebrał ponad 1,4 mln polubień, a więc zdecydowanie więcej niż inne zdjęcia na jego profilu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lando Norris (@landonorris)

Czym zajmuje się Luisinha Oliveira?

Dziewczyna Lando Norrisa to portugalska modelka. Pracuje w niezwykle popularnej portugalskiej agencji Central Models, o której renomie niech świadczy chociażby ponad 56 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Kobieta bierze udział w sesjach dla wielu marek, mniej albo bardziej znanych. Część zdjęć „z pracy” zamieszcza także na swoim prywatnym profilu na Instagramie.

Kobieta ukończyła także lizboński IPAM (Instituto Português de Administração de Marketing). To jedna z najbardziej renomowanych prywatnych szkół wyższych, jeśli chodzi o marketing, powstała przy Uniwersytecie Europejskim w Lizbonie.

Wiek, rodzina

Luisinha Olivieira urodziła się w listopadzie 1999 roku, ma więc 22 lata.

Tym samym jest rówieśniczką swojego partnera, z którym dzieli ją dosłownie kilkanaście dni. Kierowca McLarena bowiem także przyszedł na świat w listopadzie 1999 roku.

Dziewczyna Lando Norrisa w mediach społecznościowych

Luisinha Olivieira jest obecna na Instagramie i chyba nie musimy dodawać, że po ogłoszeniu związku z Lando Norrisem jej konto przeżyło prawdziwy atak obserwujących. Jako @luisinhaoliveira99 wcześniej miała około 100 tysięcy obserwujących (to oczywiście bardzo dużo), ale po zdjęciu z kierowcą McLarena w F1 w kilka dni zrobiło się ich 170 tysięcy.

Oszałamiająca modelka zamieszcza na swoim profilu zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i zawodowego. Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka fotografii czarującej dziewczyny Lando Norrisa.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top