Connect with us

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo dzisiaj? [transmisja, stream] 28.01

skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Telewizja

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo dzisiaj? [transmisja, stream] 28.01

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać dzisiaj skoki narciarskie na żywo. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i pozostałych najlepszych skoczków świata.

Gdzie oglądać skoki narciarskie dzisiaj na żywo? Poniżej znajdziecie kompletny przewodnik po transmisjach tego sportu w Polsce.

Kto transmituje zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/2022?

Obecny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich to historyczna zmiana jeśli chodzi o transmisje zawodów. Od dawna prawa do transmisji tego sportu miała Telewizja Polska. Skoki można było oglądać także w Eurosporcie. Na początku października bieżącego roku media obiegła informacja, że pełne prawa do transmisji przejęła Grupa Discovery, która transmitować będzie je w ogólnodostępnym TVN.

Co jednak ważniejsze, TVP nie otrzymała sublicencji w żadnej formie. Oznacza to, że skoki narciarskie praktycznie znikną z telewizji publicznej. Stacja zachowała bowiem prawa tylko do konkursów rozgrywanych w Polsce, czyli jedynie do czterech konkursów, które odbędą się w Wiśle i Zakopanem.

Poza TVN skoki cały czas będą obecne także na antenach Eurosportu, który należy do tej samej grupy mediowej.

Skoki narciarskie dzisiaj. Gdzie oglądać Puchar Świata na żywo? Godziny transmisji

W najbliższy weekend zawody Pucharu Świata odbędą się w niemieckim Willingen. Znany jest już szczegółowy terminarz zawodów.

W piątek 28 stycznia o godzinie 16:00 odbędzie się konkurs drużyn mieszanych, a transmisję będzie można obejrzeć w Eurosporcie 1, TVN-ie i Playerze. Kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego o godzinie 18:30 (Eurosport 1, Player).

W sobotę 29 stycznia odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny. Początek rywalizacji o  godzinie 16:00 (Eurosport 1, Player, TVN).

W niedzielę, 30 stycznia o godzinie 13:30 odbędą się kwalifikacje do drugiego konkursu (Player). Konkurs rozpocznie się o godzinie 15:15, a obejrzeć będzie można go tradycyjnie w Eurosporcie 1, Playerze i TVN-ie.

Rozkład godzin transmisji – skoki narciarskie Willingen

konkurs drużyn mieszanych – piątek, 28 stycznia, 16:00 – Eursport 1, Player, TVN

kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego – piątek, 28 stycznia, 18:30 – Eurosport 1, Player

pierwszy konkurs indywidualny – sobota, 29 stycznia, 16:00 – Eurosport 1, Player, TVN

kwalifikacje do drugiego konkursu indywidualnego – niedziela, 30 stycznia – Player

drugi konkurs indywidualny – niedziela, 30 stycznia, 15:15 – Eurosport 1, Player, TVN

Skoki narciarskie w Eurosporcie i Player – gdzie oglądać?

Podstawowym sposobem dostępu do stacji Eurosport jest telewizja satelitarna oraz telewizja kablowa. Kanał w swojej ofercie mają zarówno Platforma Canal+ oraz Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat), a także niemal każdy z popularnych operatorów kablowych takich jak UPC, Netia, Inea czy Vectra.

Eurosport znajduje się również w ofercie Polsat Box Go (internetowa odnoga Polsat Box). Za miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport zapłacimy 40 zł, ale w jego ramach dostajemy dostęp do 20 kanałów sportowych, w tym kanałów premium Polsatu Sport, na których transmitowana jest piłkarska Liga Mistrzów. Co ciekawe, nie ma możliwości kupna dostępu do kanałów Eurosportu w serwisie Canal+ online (internetowa odnoga Platformy Canal+). Nie ma tam bowiem pakietu, który by je zawierał.

Kanał możemy również oglądać, wykupując odpowiedni pakiet w serwisie Player.pl. Specjalnie na nadchodzący sezon zimowy serwis przygotował specjalne promocje. Możemy wybrać np. Zimowy Pakiet Sportowy, w którym dostajemy dostęp do Eurosportu 1 i 2 i Playera na cały sezon skoków narciarskich. Dostępna jest opcja z reklamami (49 zł) lub bez reklam (79 zł). Za miesięczny dostęp do Eurosportu i Playera zapłacimy 15 zł (z reklamami) lub 25 zł (bez reklam).

Jeżeli natomiast korzystamy już z subskrypcji Playera, możemy dokupić sobie dostęp do Eurosportu za 10 zł na miesiąc lub 29 zł do końca sezonu.

Ciekawostką jest, że skoków narciarskich nie można oglądać w serwisie Eurosport Player. Po chęci zakupu subskrypcji zostajemy przekierowani od razu na stronę Player.pl.

Skoki narciarskie w TVN – gdzie oglądać?

TVN to oczywiście jedna z najpopularniejszych stacji w Polsce o bardzo dużym zasięgu, do której dostęp ma niemal każdy. Znajduje się w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, a także w każdym podstawowym pakiecie telewizji cyfrowej czy satelitarnej.

Kanał możemy oglądać również w serwisie Player.pl. Wybierając pakiet Player (bez reklam) + kanały tv, otrzymujemy dostęp nie tylko do bogatej oferty biblioteki VOD, ale także do 20 kanałów, w tym TVN-u. Koszt takiego pakietu to 30 zł na 30 dni. Oczywiście im dłuższy pakiet wybierzemy, tym będzie do bardziej opłacalne. Za 6 miesięcy zapłacimy 144 zł, a za 12 – 240 zł.

Kanał dostępny jest także w serwisie pilot.wp.pl już od bazowego pakietu w cenie 14,99 zł miesięcznie.

Gdzie oglądać TVP Sport – w telewizji i online

W przypadku TVP Sport sprawa dostępności jest zdecydowanie mniej skomplikowana. Kanał Telewizji Polskiej jest bowiem dostępny zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), jak i w podstawowych pakietach większości operatorów satelitarnych i kablowych. Jego oglądanie może się więc wiązać z zerowymi kosztami.

Co więcej, transmisje są dostępne za darmo także w Internecie (sport.tvp.pl), aplikacji mobilnej oraz aplikacji na Smart TV. Oczywiście aby móc cieszyć się daną transmisją na żywo, trzeba wcześniej obejrzeć kilka reklam. TVP nie jest jednak przesadnie nachalna i zazwyczaj jest to kilka bardzo krótkich produkcji.

5/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top