Connect with us

Kasia Dziurska. Co wiadomo o pięknej trenerce fitness?

kasia dziurska
Fot. Instagram @kasia_dziurska

Lifestyle

Kasia Dziurska. Co wiadomo o pięknej trenerce fitness?

Kim jest Kasia Durska? Co wiadomo o pięknej gwieździe fitness? Z tego newsa dowiecie się najważniejszych informacji o życiu prywatnym i zawodowym kobiety.

Kim jest Kasia Dziurska?

Kim jest Kasia Dziurska? To jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, z którą ćwiczą tysiące kobiet. Co ważne, kobieta jest nie tylko teoretykiem, ale także praktykiem fitnessu, bowiem pokazuje się na wielu zawodach.

Pochodzi z Nidzicy – to mała miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim. Jak sama wyznała w jednym z wywiadów, pierwsze wspomnienie z jej dzieciństwa to właśnie taniec. Obecnie mieszka w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Na studia przeniosła się do Gdańska, gdzie ukończyła tamtejszą Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu. Studiowała tam aż na dwóch specjalizacjach kierunku Turystyka i rekreacja: trener personalny oraz instruktor fitness. W podobnym okresie Dziurska trenowała także taniec hip-hopowy oraz dancefloor.

Nieco wcześniej należała do znanej grupy Cheerleaders Prokom Gdynia, który na zaproszenie Marcina Gortata wystąpiła podczas kilku meczów amerykańskiej NBA.

W 2010 roku wystąpiła także w teledysku zespołu Blenders „Astropunk”, który jednak – podobnie jak cała grupa muzyczna – nigdy nie osiągnął znaczącego sukcesu.

 

Kobieta wydała także już dwie książki, które okazały się sukcesem – „Moje życie z Hashimoto i SIBO”, a także „SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?”. SIBO to choroba, w której dochodzi do zaburzeń mikroflory bakteryjnej jelita cienkiego. Kasia Dziurska poruszyła jej kwestię już w dwóch książkach, wskazując jaki to ciężki przeciwnik, w walce z którym potrzeba cierpliwości i determinacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Kariera

Jej kariera sportowa to niezwykle bogata historia. Kobiety ma bowiem ponad 15 medali z różnych imprez – mistrzostw Polski, Europy i świata.

Jej największy sukces to mistrzostwo świata w Fitness Figure Classic oraz mistrzostwo Europy Biki Fitness. W 2017 roku zajęła także drugie miejsce na zawodach Arnold Classic Europe, sygnowanych przez samego Arnolda Schwarzeneggera.

Poza swoją pasją a jednocześnie zawodem, dużo popularności przyniósł jej program „Taniec z gwiazdami” emitowany na Polsacie. Kobieta wzięła udział w ósmej edycji programu (wiosna 2018), zajmując w niej bardzo wysokie, drugie miejsce. Jej partnerem był Tomasz Barański.

 

Instruktorka fitness ma za sobą także udział w tanecznym programie „Dance Dance Dance” emitowanym na TVP 2. Wystąpiła w jego pierwszej edycji (wiosna 2019 r.) gdzie zajęła trzecie miejsce, a jej partnerem był Emilian Gankowski.

Wiek, partner, dzieci

Kasia Dziurska ma 34 lata. Urodziła się bowiem w lutym 1988 roku.

Jej partnerem od 2018 roku jest Emilian Gankowski, o którym pisaliśmy już w tej informacji. Para wzięła bowiem razem udział w programie „Dance Dance Dance”. Para poznała się na siłowni i bardzo szybko pokochała. Mężczyzna także jest bardzo popularnym trenerem fitness. Na Instagramie obserwuje go bowiem ponad 93 tys. osób.

Para zaręczyła się w kwietniu 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emilian Gankowski (@emilian_gankowski)

Kasia Dziurska w mediach społecznościowych

Kasia Dziurska jest oczywiście obecna w mediach społecznościowych. Możecie ją spotkać przede wszystkim na Instagramie, gdzie jako @kasia_dziurska zdobyła 436 tys. obserwujących. Zamieszcza tam wiele zdjęć zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Na Facebook obserwuje ją natomiast 163 tys. osób.

Piękna trenerka fitness ma także kanał na YouTube, który subskrybuje 13,5 tys. osób. Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Kasi Dziurskiej.

Oceń nasz artykuł!
Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top