Connect with us

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

anna grygier - żona łukasza fabiańskiego - ślub
Fot. YouTube / SzamoInfo

Sport

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat kobiety, która zawładnęła sercem byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

Anna Grygier-Fabiańska jest znana szerokiej publiczności jako żona Łukasza Fabiańskiego. Kobieta, podobnie jak jej mąż, bardzo ceni sobie prywatność i jest skromna. Dlatego ilość informacji dostępnych o niej jest bardzo niska – nie bryluje „na salonach” i bardzo rzadko pojawia się w mediach.

Od wielu lat kolejne media kopiują niepotwierdzoną informację, że żona Łukasza Fabiańskiego pracuje w jednym z banków… w Poznaniu. Jest to zupełnie niemożliwe z wielu powodów, z których najważniejsze to odległość od Londynu, gdzie występuje jej mąż, oraz nonsensowność takiego zajęcia. Jako żona bardzo dobrze zarabiającego piłkarza może pozwolić sobie na realizowanie swoich pasji w inny sposób i na pewno nie tysiące kilometrów od rodziny. Istnieje też możliwość, że takie media po prostu od lat powielają informację, która od dawna jest już nieaktualna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska - co wiadomo o żonie piłkarza reprezentacji Polski?

Sam Fabiański w wywiadzie z „Piłką nożną” w maju 2021 r. powiedział zresztą, że jego żona „doskonale czuje się w Londynie”, co ostatecznie wyjaśnia sytuację.

Od kiedy zna się z Łukaszem Fabiańskim?

Para poznała się jeszcze we wspólnym liceum, w 2005 roku. Jak widać miłość trwa już od wielu lat. W wywiadzie z „Życiem na gorąco” kobieta przyznała, że Fabiański był wówczas totalnie zakochany w piłce nożnej i… randki były dla niego na drugim miejscu.

Ciekawe, że przez cztery lata, mimo że się lubiliśmy i spędzaliśmy ze sobą sporo czasu, nic między nami nie iskrzyło. I to mimo tego, że mama Ani ciągle jej powtarzała, jaki to Łukasz jest fajny, dobry i przystojny chłopak. A ona ciągle nie i nie. No a potem tak jakoś się stało, że wreszcie jesteśmy razem” – przyznał natomiast Fabiański w jednym z wywiadów.

Po kilku latach znajomości zdecydowali się wejść na kolejny poziom, jakim były zaręczyny i ślub. Ten miał miejsce w czerwcu 2013 roku i odbył się w Kolegiacie w Szamotułach. Para odjechała spod kościoła rolls-royce’em, a cała uroczystość odbyła się zupełnie normalnie. Bez wielkiej pompy, z którą kojarzą się śluby znanych osób. To tylko potwierdza spokojny styl życia pary.

Wesele odbyło się natomiast w hotelu w Opalenicy, tym samym, w którym stacjonowała m.in. reprezentacja Polski przed Euro 2020.

Żona Łukasza Fabiańskiego – wiek, rodzina, dzieci

Co ciekawe, kobieta jest o dwa lata starsza od Łukasza Fabiańskiego. Urodziła się w 1983 roku, ma więc 39 lat. Tutaj ponownie w mediach pojawiają się informacje, że jest starsza od bramkarza reprezentacji Polski o pięć lat. Nie ma to jednak najmniejszego sensu, bowiem w takim przypadku nie mogli by spotkać się w liceum.

Mają syna Jana, który przyszedł na świat w grudniu 2015 roku. Na zamieszczonych publicznie zdjęciach widać, że oboje rodziców bardzo kocha swoje jedyne dziecko.

Anna Grygier-Fabiańska w mediach społecznościowych

Niestety Anna Grygier-Fabiańska na tyle ceni sobie swoją prywatność, że nie prowadzi żadnych publicznych profili w mediach społecznościowych. Kobietę od czasu do czasu można zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych przez jej męża. Takowe właśnie zamieściliśmy w tym artykule.

4.2/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top