Connect with us

Koncerty Dawid Podsiadło 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

koncerty dawid podsiadło 2022
Fot. YouTube / Dawid Podsiadło

Kultura

Koncerty Dawid Podsiadło 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Dawid Podsiadło w 2022 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów. To kompletny przewodnik po koncertach znanego artysty, który będzie aktualizowany.

Tylko kilka miejsc na na koncertowej mapie Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, a o sukcesach jego piosenek i płyt można by mówić długo. Do tej pory wydał trzy albumy studyjne, z których każdy okazał się ogromnym sukcesem – muzycznym i komercyjnym. Nic więc dziwnego, że Internautów interesuje, gdzie i jakie koncerty da Dawid Podsiadło w 2022 roku.

W tym roku zaplanowano m.in. koncerty, które miały odbyć się już wcześniej. Mowa bowiem o trzech wydarzeniach na stadionach piłkarskich, które… początkowo miały odbyć się w czerwcu 2020 roku. Następnie z powodu pandemii koronawirusa były przekładane na czerwiec 2021 roku, a następnie na wrzesień 2021 roku. Nie oznacza to oczywiście, że artysta nie występował w tym czasie w ogóle na scenie. Odbywały się bowiem wydarzenia w klubach, ośrodkach kultury czy halach sportowych. Te największe były jednak odwoływane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Tym razem w związku z dobrą sytuacją pandemiczną można być niemal pewnym, że stadionowe koncerty w 2022 roku się odbędą. Gdzie odbędą się wydarzenia? Dawid Podsiadło ma w czerwcu 2022 gościć w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie. Lista miejsc jest więc niezwykle krótka, a fani artysty z pewnością widzieli by go na innych koncertach w ich okolicy.

Koncerty Dawid Podsiadło 2022 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Dawida Podsiadło w 2022 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Poza trzema koncertami na stadionach potwierdzono już udział artysty w Amfitunes Festival.

Artysta więc w przeciwieństwie do swoich kolegów i koleżanek po fachu ewidentnie odpuszcza tegoroczny okres letni na zarabianie i zdobywanie nowych fanów. Podczas gdy inni grają po kilkadziesiąt koncertów w tzw. ciepłym okresie, on ogranicza się ledwie do czterech wydarzeń.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie letnim i jesiennym 2022 roku.

04.06.2022 – Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk – bilety wyprzedane

18.06.2022 – Wrocław, Tarczyński Arena Wrocław – bilety wyprzedane

25.06.2022 – Chorzów, Stadion Śląski – bilety od 59 zł dostępne na ebilet.pl

06.08.2022 – Szczecin, Szczecin Amfitunes Festival – bilety jednodniowe wyprzedane, 2-dniowe karnety od 219 zł dostępne na ebilet.pl

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top