Connect with us

Fame MMA 15 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

Fame MMA 15 2022

Sport

Fame MMA 15 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

To może być największa freakowa gala w 2022 roku. Włodarze Fame MMA od dawna zapowiadali, że piętnasty event spod ich ręki może być absolutnie najlepszym. Jeśli jakimś cudem uda im się zorganizować ją we wstępnie zaplanowanym miejscu, będą musieli postawić wyłącznie na najlepszych. Czego powinniśmy się spodziewać po tej gali?

Upadek legendy

2022 nie jest łaskawy dla federacji Fame MMA. Dwa dotychczasowe wydarzenia i ściągnięcie do federacji ogromnych nazwisk takich jak Sergiusza „Nitro” Górskiego, Tomasza „Gimpera” Działowego oraz Pawła „Unboxalla” Smektalskiego nie przyniosły satysfakcjonujących wyników. Wygląda na to, że walki organizowane przez Krzysztofa Rozparę, Rafała Pasternaka, Wojtka Golę oraz oczywiście Michała „Boxdela” Barona nie przynoszą już fanom tej radości co kiedyś.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

Być może da się to uratować świetną kolejną galą, która będzie trzecią „jubileuszową” dla federacji. Ponieważ Fame wciąż może się nazywać młodą organizacją, jubileusze da się jeszcze liczyć co pięć wydarzeń. Teraz więc kiedy przed nami Fame MMA 15, należy mieć nadzieję na to, że włodarze szykują coś absolutnie specjalnego. Tak było w przypadku piątej i dziesiątej gali, które po dziś są świetnie wspominane przez fanów, między innymi za debiuty Marcina Najmana i Normana Parke.

Możemy być pewni tego, że „Boxdel” i Gola będą chcieli zrobić szczególnie dobre show, żeby przyćmić tonącą federację High League, która strzeliła sobie w stopę absurdalnymi wydarzeniami związanymi z ich trzecią galą z czerwca.

Fame MMA 15 – kiedy, gdzie, PPV

27 sierpnia godzina 20:00. Tyle możemy powiedzieć na ten moment o gali Fame MMA 15. To wiedzieliśmy jednak od początku roku, ponieważ jeszcze przed trzynastą galą federacja zorganizowała specjalną konferencję, w której przedstawiła wstępne plany na kolejne miesiące. Niestety nie powiedzieli oni jeszcze wtedy, gdzie tak naprawdę odbędzie się omawiane przez nas wydarzenie. Jakiś czas temu przez usta Krzysztofa Rozpary przeszła jednak szokująca informacja.

Dotyczyła ona tego, że najbliższe wydarzenie może się odbyć na Stadionie Narodowym. Największy stadion w Polsce został użyty pod kątem MMA wyłącznie raz, na galę KSW 39, która została na zawsze zapamiętana jako najlepsze, co zostało zorganizowane kiedykolwiek przez ichniejszych włodarzy Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. To samo może się więc wydarzyć w przypadku Fame.

Trzeba więc liczyć na to, że Fame MMA 15 zagwarantuje nam napakowaną kartę od pierwszej walki, aż do main eventu. Na ten moment nie wiemy po prostu nic. Dużo mówi się o walce o tytuł niekwestionowanej królowej polskich freaków. Zmierzyłyby się w nim Marta „Linikimaster” Linkiewicz i Aniela „Lil Masti” Bogusz. Ponadto najprawdopodobniej zobaczylibyśmy starcie o pas mistrzowski w kategorii do 84 kilogramów. Został on bowiem zwakowany przez dotychczasowego mistrza Jakuba „Kubańczyka” Flasa, który ma problemy zdrowotne związane z sercem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Karta walk Fame MMA 15

Walka wieczoru (Main Event)

TBA vs TBA

Druga walka wieczoru Co-Main Event

TBA vs TBA

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top