Connect with us

High League 4 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

High League 4 2022

Sport

High League 4 – wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

Żadna federacja nie miała od dawna tak nadszarpniętej reputacji, jak obecnie wciąż nowa High League, która weszła na rynek w 2021 roku. Twór rapera Malika Montany będzie próbować ratować swoją twarz galą High League 4, która powoli się zbliża. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Porażka wizerunkowa

4 czerwca w Gdańskiej Ergo Arenie miało dojść do fenomenalnego wydarzenia. Takim bez cienia wątpliwości była na papierze gala High League 3. Miało, ponieważ to, czego tego dnia doświadczyli zebrani tam kibice, można uznać za ogromną antyreklamę dla całej federacji. Jednym z dań głównych tego wieczoru powinna być wyczekiwana walka Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z niezwykle kontrowersyjnym Denisem „Bad Boyem” Załęckim. O tym drugim warto wiedzieć, że jest on oddanym kibicem Elany Toruń. Bez wchodzenia w szczegóły klub ten jest skrajnie niemile widziany w Gdańsku, ze względu na utarczki z tamtejszą Lechią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

Organizatorzy zbagatelizowali to zagrożenie przy planowaniu walki w tym miejscu. Jej obecność na karcie walk doprowadziła do masowych starć na trybunach pomiędzy obecnymi tam kibicami dwóch wspomnianych klubów. Tym samym walka, która została przesunięta na koniec gali w celu zaprowadzenia spokoju, tego dnia się nie odbyła. Rozegranie tego pojedynku w późniejszym terminie było potwarzą dla kupujących PPV, ale przede wszystkim tych z biletami na to wyczekiwane wydarzenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)

 

Federacja zebrała naprawdę sporo negatywnych opinii na swój temat, co zdecydowanie pogarsza ich sytuację na rynku. Może się więc zdarzyć, że w przyszłości fani High League dużo chętniej zaczną zwracać uwagę na wydarzenia organizowane przez konkurencyjne federacje, czyli Prime Show MMA oraz oczywiście przede wszystkim Fame MMA. Jeśli Malik Montana chce, żeby jego organizacja przetrwała, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby zbliżająca się gala High League 4 była najlepszym wydarzeniem w historii Freakowego MMA.

High League 4 – kiedy, gdzie, PPV

O gali High League 4 nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Możemy już jednak podać dokładną datę oraz lokalizację wydarzenia. Organizacja po raz pierwszy wybiera się do sporej rozmiarów Areny Gliwice. Jest to popularny cel dla KSW, a także od niedawna Fame MMA. Ponadto to właśnie tam w styczniu miało dojść do głośnej walki właścicieli federacji Prime Show i MMA VIP, czyli Pawła Jóźwiaka i Marcina Najmana. Można tylko liczyć na to, że podczas High League 4 zobaczymy tam pojedynki, które odbiją się równie szerokim echem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Prime Show MMA 2: Kosmos. Co musicie wiedzieć o gali? [PPV, data]

Na razie wiemy tyle, że ktokolwiek zawalczy, zrobi to 17 września bieżącego roku. To właśnie wtedy o godzinie 20 rozpocznie się wyczekiwana już teraz gala. O bilet może być dość łatwo, ponieważ po ekstazach z ostatniej gali, chętnych może być zdecydowanie mniej. Jeśli jednak komuś będzie nie po drodze do Gliwic, a i tak będzie chciał obejrzeć to wydarzenie, musi zdecydować się na zakup PPV. Będzie on dostępny za jakiś czas na stronie highlife.tv. Wzorując się na cenach ostatniej gali, podstawowa licencja powinna kosztować nas 27,99 złotych. Licencja premium, która wnosi dostęp do Hejt Roomu, powtórki na 7 dni oraz wyższej jakości 1080p to zakup za 32,99 zł.

Karta walk High League 4

Walka wieczoru (Main Event)

TBA vs TBA

Druga walka wieczoru (Co-Main Event)

TBA vs TBA

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top