Connect with us

Koncerty Sobel 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

koncerty sobel 2022
Fot. YouTube / Sobel

Kultura

Koncerty Sobel 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Jakie koncerty gra Sobel w 2022 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Sobel na brak zainteresowania nie narzeka

Sobel to obecnie jeden z najgorętszych towarów na polskiej scenie muzycznej. Artysta bardzo szybko zdobył ogromną popularność, która cały czas się utrzymuje. Nie bez powodu zresztą, bowiem na rynku pojawiają się kolejne hity z jego udziałem. Jakie koncerty zagra Sobel w 2022 roku?

W kontekście występów artysty warto wspomnieć, że Sobel ma na swoim koncie wiele hitów i na brak zainteresowania z pewnością nie narzeka. Jego najbardziej znane piosenki to „Bandyta”, „Fiołkowe pole” i „Cześć, jak się masz?” w duecie z Sanah. W związku z tym wszystkim może swobodnie wybierać w datach i miejscach koncertów wedle swoich upodobań.

 

Sobel swoje koncerty w okresie letnim 2022 zagrał i zagra głównie w ramach trasy Letnie Brzmienia. Poza tym pojawi się także na pojedynczych innych wydarzeniach, w tym finale Męskiego Grania czy Hip Hop Festiwal w Poznaniu. Wkrótce powinniśmy natomiast poznać plany koncertowe artysty na jesień.

Koncerty Sobel 2022 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Sobela w 2022 roku, który został posegregowany chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie letnim i jesiennym 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Artur Rojek 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

12.08.2022 – Letnie Brzmienia | Warszawa, Błonia PGE Narodowego – bilety od 89 zł dostępne na eventim.pl

19.08.2022 – Letnie Brzmienia | Lublin, Browar Perła – bilety od 89 zł dostępne na eventim.pl

20.08.2022 – Poznań, Hip Hip Festiwal – bilety od 119 zł dostępne na ebilet.pl

27.08.2022 – Żywiec, Męskie Granie – bilety wyprzedane

02.09.2022 – Letnie Brzmienia | Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych – bilety od 89 zł dostępne na eventim.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top