Connect with us

Koncerty Defis 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

koncerty Defis 2022
Fot. Instagram @defisoficjalny

Kultura

Koncerty Defis 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty zespołu Defis w 2022 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Zespołu Defis przedstawiać nie trzeba

Defis to polska grupa disco polo pochodząca z Wojsławic, ciesząca się od lat dużą popularnością. Zespół wydał wiele hitów, które cieszą się niesłabnącą popularnością, osiągając liczbę wyświetleń w serwisie YouTube w dziesiątkach milionów. Wiele z nich otrzymało status złotej, platynowej czy diamentowej płyty. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty zespołu Defis w 2022 roku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Top Girls 2022. Wszystkie daty i miejsca w jednym miejscu

Karol Zawrotniak z zespołem Defis będzie koncertował glównie podczas lokalnych imprez z okazji tzw. dni miasta czy gminy. Grupa ma zaplanowane takie występy w naprawdę wielu miejscach w Polsce. Pojawi się także oczywiście na wielu dożynkach. Nieznane są natomiast plany artysty po okresie letnim – w okresie wrzesień-październik.

Natomiast w listopadzie odbędą się koncerty przeniesione z lutego tego roku. Walentynki w rytmie Disco Polo zastąpi największa Andrzejkowa gala Disco Polo w południowo-zachodniej Polsce – Andrzejki w rytmie Disco Polo. Koncerty odbędą się w Stegu Arena w Opolu oraz w Hali Sportowej w Nysie. Zagrają także m.in. Piękni i Młodzi, After Party, Power Play czy Topky.

Koncerty Defis w 2022 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów zespołu Defis w 2022 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie letnim i jesiennym 2022 roku.

03.09.2022 – Pyrzany, Dożynki Gminne – wstęp wolny

10.09.2022 – Myśliszewice, Dożynki Powiatowo-Gminne – wstęp wolny

11.09.2022 – Płońsk, Gminne Dożynki – wstęp wolny

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Zenek Martyniuk 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

12.11.2022 – Opole, Stegu Arena – bilety od 59 zł dostępna na ebilet.pl oraz na kupbilecik.pl

12.11.2022 – Nysa, Hala Nysa – bilety od 40 zł dostępne na kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

4.4/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top