Connect with us

Koncerty Zenek Martyniuk 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

koncerty Zenek Martyniuk 2022
Fot. YouTube / TVP Info

Kultura

Koncerty Zenek Martyniuk 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Zenka Martyniuka w 2022 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Król disco odpoczywa po lecie w całej w Polsce

Zenek Martyniuk to niekwestionowana legenda disco polo, którego znają nie tylko fani tego gatunku muzyki. Od ponad 30 lat występuje nieprzerwanie na scenie muzycznej oczywiście z zespołem Akcent. W swojej dyskografii ma ponad 10 albumów i wiele hitów, z pośród których największy pt. „Przez twe oczy zielone” w serwisie YouTube osiągnął już prawie 200 milionów wyświetleń. Jakie koncerty zagra Zenek Martyniuk z zespołem Akcent w 2022 roku?

W okresie letnim artysta wystąpił na wielu lokalnych wydarzeniach, które były dostępne bezpłatnie. To wszelkiego rodzaju dni miast i gmin, a następnie imprezy dożynkowe. Uzupełnieniem jego trasy koncertowej były wydarzenia w klubach oraz imprezy biletowane – koncerty oraz festiwale. W ramach tych pierwszych piosenkarz aż dwa razy wystąpił w Kołobrzegu.

Po wyczerpującym lecie, w którym grał nawet dwa koncerty dziennie, Zenon Martyniuk zasłużył na odpoczynek. Nic więc dziwnego, że plany koncertowe piosenkarza są bardzo okrojone. Jest to też spowodowane serią odwołanych koncertów. Artysta miał wystąpić w największych polskich miastach w okresie od października do grudnia, ale koncerty jednak odwołano.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Defis 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Koncerty Zenek Martyniuk w 2022 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Zenka Martyniuka w 2022 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym 2022 roku.

Póki co mamy tylko dwa potwierdzone wydarzenia, na których wystąpi Zenek Martyniuk. Jest jednak niemal pewne, że artysta zagra jeszcze inne koncerty, a wtedy zaktualizujemy terminarz.

24.09.2022 – Warszawa, Stadion Narodowy – bilety od 79 zł dostępne na ebilet.pl

11.02.2023 – Kraków, Tauron Arena – bilety od 99 zł dostępne na ebilet.pl

4.5/5 (liczba głosów: 26)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top