Connect with us

Eliza Tokarczyk. Kim jest żona Piotra Cugowskiego?

eliza tokarczyk
Fot. Instagram @emilia_lipinska_makeupartist

Telewizja

Eliza Tokarczyk. Kim jest żona Piotra Cugowskiego?

Co wiadomo na temat Elizy Tokarczyk, żony Piotra Cugowskiego? W tym newsie przedstawiamy informacje, jakie udało nam się ustalić na jej temat.

Kim jest Eliza Tokarczyk?

Kim jest Eliza Tokarczyk? To dziennikarka, a prywatnie żona wokalisty Piotra Cugowskiego.

Tak naprawdę na temat kobiety niewiele wiadomo. W przeciwieństwie do męża jest osobą bardzo ceniącą swoją prywatność, w sieci nie dzieli się informacjami na temat choćby swojego wykształcenia, nie udziela też wywiadów.

Z pewnością pracowała w programie Polsatu „Interwencja”. Była autorką reportaży o tematyce społeczno-interwencyjnej poruszających ważne tematy, dotyczące rodzinnych historii, głośnych afer i przestępstw. Wydaje się jednak, że obecnie nie pracuje już w Polsacie, nie znajdziemy jej bowiem w członkach zespołu na oficjalnej stronie programu. Nie wiadomo zatem, czym zajmuje się obecnie.

Wiek, rodzina, dzieci

Eliza Tokarczyk ma 28 lat, nie udało nam się jednak ustalić jej dokładnej daty urodzin.

Z Piotrem Cugowskim  poznali się w 2000 roku, natomiast ślub wzięli osiem lat później. Uroczystość odbyła się 25 października 2008 roku w Archikatedrze Lubelskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żaneta Rosińska. Kim jest nowa prezenterka pogody w TVN?

Para ma syna urodzonego w 2011 roku, który otrzymał imię po ojcu. Muzyk w zadedykował mu jedną z piosenek z albumu „40”, wydanego w 2019 roku pt. „Takich jak my nie znał świat”. Zdjęcia Piotra juniora znalazły się także w teledysku do utworu.

 

Eliza Tokarczyk w mediach społecznościowych

Żona muzyka wyjątkowo dba o swoją prywatność, praktycznie stroniąc od mediów społecznościowych. Nie znajdziemy zatem jej profilu na Instagramie. Poza tym nie pojawia się również na zdjęciach dodawanych przez Piotra Cugowskiego i praktycznie nie bywa razem z nim na żadnych imprezach branżowych. Małżeństwo stroni więc od zainteresowania mediów.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top