Connect with us

Koncerty sanah 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

sanah koncerty 2022
Fot. YouTube / sanah

Kultura

Koncerty sanah 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty sanah w 2022 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

sanah nikomu już nie trzeba przedstawiać. Młoda wokalistka przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną, szybko gromadząc wielu fanów. Zarówno jej pierwsza płyta „Królowa dram”, jak i druga „Irenka” okazały się ogromnymi hitami. Każda z nich wygenerowała wiele hitów, które zna niemal każdy w naszym kraju. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty sanah w 2022 roku?

Pracowity rok sanah

Po niezwykle udanych koncertach w okresie wiosennym i letnim 2022 roku, sanah jesienią zaliczy zupełnie wyjątkową trasę koncertową. Artystka zagra bowiem razem z 30-osobowym chórem oraz 50-osobową orkiestrą pod dyrekcją Przemysława Piotra. Wydarzenia odbędą się w największych polskich miastach, a na wiele z nich nie ma już biletów – i to pomimo wysokich cen.

Niestandardowa trasa koncertowa wywołała wśród fanów sanah wiele negatywnych emocji dot. cen wejściówek, które rozpoczynają się powyżej 300 złotych. Warto jednak pamiętać o kosztach organizacji takich imprez w bardzo wykwintnych miejscach, a przede wszystkim o wynagrodzeniu ogromu osób, które będą pracować przy koncertach. To przecież kilkadziesiąt osób więcej niż przy „tradycyjnych” koncertach artystki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Dawid Podsiadło 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Trasa koncertowa nosi nazwę „BANKIET u sanah” i jest swoistą kontynuacją trasy „uczta u sanah”, która miała miejsce wiosną 2022 roku. Artystka pojawiała się wówczas na koncertach z artystami, z którymi wcześniej nagrała wspólne piosenki. Byli to m.in. Igor Herbut, Grzegorz Turnau, Artur Rojek czy Kwiat Jabłoni. Jest więc niemal pewne, że sanah stawia na różnorodność i nie chce tylko odcinać kuponów takimi samymi koncertami granymi co pół roku w tych samych miejscach.

Koncerty sanah w 2022 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz tras koncertowych sanah w 2022 roku oraz wszystkie informacje na temat nadchodzących koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Kortez 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

04.11.2022 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki – bilety obecnie niedostępne

09.11.2022 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall – bilety od 359 zł dostępne na eventim.pl

12.11.2022 – Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia – bilety od 379 zł dostępne na eventim.pl

14.11.2022 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center – bilety od 359 zł dostępne na eventim.pl

23.11.2022 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka – bilety obecnie niedostępne

30.11.2022 – Warszawa, Filharmonia Narodowa – bilety obecnie niedostępne

09.12.2022 – Kraków, ICE Congress Centre – bilety od 379 zł dostępne na eventim.pl

5/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top