Connect with us

Koncerty Vito Bambino 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

vito bambino koncerty 2022
Fot. Youtube / tvnpl

Kultura

Koncerty Vito Bambino 2022. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy gra Vito Bambino w 2022 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Vito Bambino to najnowsza historia sukcesu

Vito Bambino od jakiegoś czasu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Mateusz Wojciech Dopieralski, bo tak właściwie nazywa się artysta, jest obecnie jednym z najpopularniejszych alternatywnych wykonawców w naszym kraju. Jakie koncerty zagra Vito Bambino w 2022 roku?

Artysta ogromną popularność zyskał dzięki duetowi z Sanah oraz udziale w piosence Męskiego Grania 2021. Od lat szybko rozwija jednak także zarówno karierę solową, jak i wraz z zespołem Bitamina. Z tego powodu nie ma problemów z zapełnieniem hal koncertowych czy amfiteatrów podczas swoich koncertów, więc regularnie pojawia się w największych polskich miastach.

Latem Vito Bambino występował na wielu biletowanych wydarzeniach, zwłaszcza z serii „Letnie Brzmienia”. Jego jesienna trasa koncertowa póki co nie jest w całości znana. Wiadomo bowiem o trzech koncertach, na których artysta zagra swoje największe przeboje. Wydaje się jednak, że listę koncertów czeka jeszcze aktualizacja o kolejne wydarzenia.

Koncerty Vito Bambino 2022 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Vito Bambino w 2022 roku, który został posegregowany chronologicznie. Przy niektórych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

22.10.2022 – Wołomin, Kino Kultura – bilety od 100 zł dostępne na biletyna.pl

29.10.2022 – Chorzów, Miejski Dom Kultury „Batory” – bilety od 80 zł dostępne na biletyna.pl

06.11.2022 – Toruń, CKK Jordanki – bilety od 80 zł dostępne na biletyna.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top