Connect with us

Koncerty Artur Rojek 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Artur Rojek koncerty
Fot. Instagram @artur_rojek_official

Kultura

Koncerty Artur Rojek 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Artur Rojek w 2022 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów.

Trasa Bez końca 2022 i nie tylko

Artur Rojek należy do jednych z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Przez wielu znany jest przede wszystkim jako współtwórca i lider zespołu Myslovitz, a także założyciel grupy Lenny Valentino. Od kilku lat rozwija solową karierę i jak dotąd wydał dwa solowe albumy – Składam się z ciągłych powtórzeń (2014) i „Kundel” (2020). Wraz z wydaniem krążka wrócił też po długiej przerwie do tras koncertowych. Kiedy i gdzie koncerty w 2022 roku da Artur Rojek?

Pod koniec 2021 Artur Rojek wraz z zespołem zagrał 17 koncertów w ramach Trasy Bez Końca, promując swoją solową płytę „Kundel”. Cykl koncertów cieszył się dużą popularnością, więc w tym roku artysta wrócił z drugą częścią trasy, tym razem w odsłonie klubowej. W ramach Trasy Bez końca zagrał 7 koncertów w maju i czerwcu.

Latem Artur Rojek występował na festiwalach, a także brał udział w cyklu koncertów Letnie Brzmienia. Nieznane są natomiast jego jesienne plane – do tej pory zaplanowano jedynie koncert w Czersku. Jednocześnie nie zapowiedział, że pracuje nad płytą albo nie będzie koncertował. Fani Rojka mogą więc oczekiwać z nadzieją na nowe informacje. Artysta gościnnie pojawi się jednak na trzech koncertach Wojtek Mazolewski Quintet – we Wrocławiu, Katowicach i Szczecinie.

Koncerty Artur Rojek 2022 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Artura Rojka w 2022 roku. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Baranovski 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

08.10.2022 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki (gościnnie na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet) – bilety od 140 zł dostępne na ebilet.pl

05.11.2022 – Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (gościnnie na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet) – bilety od 140 zł dostępne na ebilet.pl

12.11.2022 – Czersk, Hala sportowa – bilety od 100 zł dostępne na ebilet.pl

05.12.2022 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza (gościnnie na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet) – bilety od 160 zł dostępne na bilety.fm

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top