Connect with us

Koncerty Baranovski 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Koncerty Baranovski 2022
Fot. YouTube / BARANOVSKI

Kultura

Koncerty Baranovski 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Baranovski w 2022 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów.

Cisza przed burzą?

Baranovski, a właściwie Wojciech Baranowski, to artysta, którego kariera nabrała rozpędu w 2018 roku, kiedy zdecydował się na solowe występy. Wcześniej mogliśmy poznać go dzięki udziałowi w programie „The Voice of Poland” (2014) i współpracy z grupą z grupą XXANAXX, w której występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Kiedy i jakie koncerty zagra Baranovski w 2022 roku?

Jego pierwsze single „Dym” i „Luźno” szybko dotarły listę AirPlay – Top, będącego zestawieniem najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, potwierdzając szybko rosnącą popularność artysty. Na swoim koncie ma dwa albumy „Zbiór” i „Baranovski 2”. Oba oczywiście przyjęto niezwykle entuzjastycznie i szybko zdobyły status złotej płyty. Jego największym hitem pozostaje oczywiście „Lubię być z nią”.

 

Latem 2022 r. artysta pojawiał się na regionalnych wydarzeniach, tzw. dniach miasta czy gminy oraz zagra koncerty na wybranych festiwalach. W porównaniu do innych popularnych polskich artystów nie był jednak przesadnie zapracowany.

We wrześniu 2022 roku Baranovski po bardzo długiej medialnej ciszy wydał zupełnie nową piosenkę pod tytułem „Joker”. Zwiastuje ona, że do końca roku zagra on kilka koncertów z największymi hitami i premierowym utworem. Póki co zaplanowano jednak tylko jedno wydarzenie.

Koncerty Baranovski 2022 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Baranovskiego w 2022 roku. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym 2022 roku.

Obecny terminarz z całą pewnością nie jest kompletny, a fani mogą spodziewać się spodziewać kolejnych wydarzeń, na których pojawi się artysta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Dawid Podsiadło 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

04.11.2022 – Warszawa, Palladium – bilety od 70 zł dostępne na ebilet.pl 

4.7/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top