Connect with us

Kim jest Daro Lew walczący na Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

daro lew
Fot. Instagram @daroo_lew

Sport

Kim jest Daro Lew walczący na Fame MMA? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Kim jest Daro Lew walczący na Fame MMA? W tym newsie przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat życia zawodowego i prywatnego Dariusza Kaźmierczuka, który stał się popularny dzięki organizacji od freak fight show.

Kim jest Daro Lew?

Kim jest Daro Lew walczący na Fame MMA? Tak naprawdę mężczyzna nazywa się Dariusz Kaźmierczuk i trudno jednoznacznie ocenić, gdzie zdobył popularność. To bowiem typowa kariera krzykacza, z którego jedni się śmieją, drudzy wspierają, a koniec końców dzięki temu zyskuje on popularność.

Daro Lwa można nazwać zawodnikiem mieszanych sztuk walki, ale byłoby to chyba określeniem na wyrost. Stoczył on bowiem w swoim życiu 12 zawodowych pojedynków, z czego wygrał zaledwie jeden. Zwycięstwo miało miejsce z Dariuszem „Harnasiem” Harasem, który w momencie walki miał bilans 0-16 – 0 wygranych i 16 porażek. Sportowiec zakończył karierę dwa lata temu z ostatecznym bilansem… 0-19.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 16 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Duża część zawodników, z którymi walczył Dariusz Kaźmierczuk miała w momencie walki ujemne albo co najwyżej neutralne bilanse. Mężczyzna przegrał też np. z Szymonem Kołeckim w jego debiucie w MMA.

Daro Lew jest też znany przez swój okrzyk „łaa”. Stał się on wręcz jego symbolem rozpoznawczym, z którym kojarzą go ludzie – nawet bardziej niż walki w formule mma czy pseudo konflikty rozkręcane w mediach społecznościowych.

Dariusz Kaźmierczuk na Fame MMA

Nadchodząca walka Daro Lwa z Filipkiem na Fame MMA 16 nie będzie jego pierwszą dla tej federacji. Dariusz Kaźmierczuk walczył już bowiem na gali Fame MMA i doskonale wiedział, jak wygląda całe wydarzenie od kulis. Dlatego też sam nakręcił pseudo-konflikt, na którym z pewnością sowicie zarobi. Zwłaszcza, że organizacja 4 biznesmenów rozrosła się w ostatnich latach.

Wracając jednak do pierwszej walki – Daro Lew stoczył ją we wrześniu 2020 roku z… Marcinem Najmanem. Nawet popularny El Testosteron pokonał więc Daro Lwa i to w pierwszej rundzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz Kazmierczuk (@daroo_lew)

 

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Daro Lew? Urodził się 30 listopada 1973 roku w Katowicach, ma więc 49 lat.

Sportowiec mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, co można zobaczyć po wielu materiałach publikowanych przez niego w mediach społecznościowych. Jak można zauważyć, jest fanem Nottingham Forest oraz Liverpoolu.

Kim jest żona Daro Lwa? Tak naprawdę nie wiadomo, czy mężczyzna jest w ogóle związany sakramentem małżeńskim z kobietą, która od czasu do czasu pojawia się z nim na zdjęciach. Wiadomo, że jego partnerka ma na imię Anna i według informacji dostępnych na Facebook (mogą być nieaktualne) są zaręczeni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz Kazmierczuk (@daroo_lew)

Wydaje się, że nie ma dzieci.

Daro Lew w mediach społecznościowych

Dariusz Kaźmierczuk jest obecny w kilku najpopularniejszych mediach społecznościowych, choć pomimo pajacowania jego popularność nadal jest stosunkowo niewielka. Jak widać rozpoczynanie pseudo-konfliktów nie zawsze jest metodą do dużej sławy.

Na Instagramie jako @daroo_lew obserwuje go niecałe 13 tysięcy osób. Podobną liczbę obserwujących zebrał na Twitterze (13,2 tys.), a na YouTube jest ich niecałe 7 tysięcy (6,91 tys.). Co ciekawe, mężczyzna jest także na TikToku uważanym za młodzieżowy – obserwuje go 24,4 tys. osób, choć tam jest o to zdecydowanie najłatwiej.

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top