Connect with us
agata dębska dziewczyna jakuba modera
Fot. Instagram @kubamoder

Sport

Agata Dębska. Kim jest żona Jakuba Modera?

Kim jest i czym się zajmuje żona Jakuba Modera? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat pięknej Agaty Dębskiej.

Kim jest partnerka Jakuba Modera, Agata Dębska?

Agata Dębska jest znana szerszej publiczności jako żona Jakuba Modera. Młody piłkarz rozwija swoją karierę w błyskawicznym tempie, a towarzysząca mu kobieta ma w tym z pewnością swój udział. Mieszkają razem w brytyjskim Brighton, gdzie obecnie występuje reprezentant Polski.

Agata Dębska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzaniu. Wcześniej na tej samej uczelni zdobyła tytuł licencjata na kierunku Zarządzanie i komunikacja w biznesie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Julia Bednarek. Kim jest żona Jana Bednarka, reprezentanta Polski?

Z racji młodego wieku kobieta nie ma jeszcze bogatego CV. Już teraz widać jednak, że w jej zakresie zainteresowań jest marketing i działalność kreatywna. Odbyła bowiem staż w dziale marketingu OLX, a później pracowała jako specjalista od mediów społecznościowych w jednej z poznańskich agencji kreatywnych.

Dziewczyna z pewnością ma także wielkie serce. Od wielu lat jest bowiem wolontariuszką Fundacji „Mam Marzenie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @wivesandgirls

Od kiedy para jest w związku?

Jak na tak młody wiek i powszechne w nim zawirowania miłosne, para jest razem od bardzo dawna. Znają się… od dzieciństwa, a w związku są bowiem już od 2016 roku – regularnie albo ona, albo on, zamieszczają z okazji rocznic posty w mediach społecznościowych. Widać więc, że bardzo się kochają.

W rozmowie z newonce.sport podkreślił to także sam piłkarz, wyznając że jego dziewczyna także interesuje się piłką nożną i wie jako zachować się po meczu – w zależności od tego, czy jest on wygrany czy przegrany. Moder podkreślił, że to dla niego duży komfort.

Jakub Moder i Agata Dębska sformalizowali swoją miłość w maju 2024 roku. Para wzięła wtedy ślub, a huczne wesele odbyło się w Pałacu Mała Wieś pod Warszawą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kuba Moder (@kubamoder)

Wiek, rodzina, dzieci

Agata Dębska urodziła się w grudniu 1997 roku, jest więc dwa lata starsza od swojego partnera.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic o dzieciach pary.

Żona Jakuba Modera w mediach społecznościowych

Partnerka Jakuba Modera jest obecna w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma nick @agata.debska i obserwuje ją ponad 3 tysiące osób. Od jakiegoś czasu jej konto zmieniło ustawienie na prywatny, a więc jeśli chcecie ją obserwować, najpierw musicie zostać zaakceptowani. Dlatego też w tym newsie posiłkujemy się fotografiami z innych źródeł.

5/5 (liczba głosów: 5)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top