Connect with us
Michał Kwiatkowki żona kim jest Agata Kwiatkowska
Fot. Instagram / @kwiatkowska_agata

Sport

Agata Kwiatkowska. Kim jest żona kolarza, Michała Kwiatkowskiego?

Kibice kolarstwa w Polsce dobrze wiedzą kim jest Michał Kwiatkowski. Żona utytułowanego sportowca to Agata Kwiatkowska. Kim jest i co niej wiemy?

Kim jest Agata Kwiatkowska? Żona Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz utytułowanych kolarzy w Polsce. Wygrywał etapy Tour De France, a także jest byłym mistrzem świata i triumfatorem Tour De Pologne. Każdy fan kolarstwa w naszym kraju wie, kim jest Michał Kwiatkowski. Jednak nie odniósłby takich spektakularnych sukcesów, gdyby nie wsparcie najbliższych. Żona Michała Kwiatkowskiego dopinguje go na każdym wyścigu. Nazywa się Agata Kwiatkowska, natomiast jej nazwisko panieńskie to Jachowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Carola Martinez - kim jest żona Sergio Pereza, kierowcy F1?

Zakochani spotykają się ze sobą od wielu lat. Pierwsze wspólne zdjęcia w internecie pochodzą z 2013 roku. Od tego czasu minęło sporo wiosen, a para wreszcie pobrała się w październiku 2019 roku. Agata Kwiatkowska jest osobą rodzinną, ciepłą, kochaną, do tego ma poczucie humoru. Tworzy z naszym mistrzem świata zgrany duet.

Agata Kwiatkowska i Michał Kwiatkowski. Dzieci

W lipcu 2021 roku od strony państwa Kwiatkowskich dopłynęły świetne wieści. Zakochana para doczekała się magicznej chwili. Pierwsze dziecko Michała Kwiatkowskiego i Agaty Kwiatkowskiej nosi imię Maria. Dziewczynka dorasta w świetnym środowisku. Ma bardzo dobre wzorce do naśladowania w postaci wysportowanych opiekunów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sofija Kovačević. Kim jest partnerka Vladana Kovačevica?

Jednak w marcu 2023 roku świat sportu znowu obiegła ważna informacja. Kwiatkowski został ojcem po raz drugi. Ponownie na świat przyszła dziewczynka, tym razem o imieniu Alicja. Dom Kwiatkowskich szybko się rozrasta. Miejmy nadzieje, że całej rodzinie będzie dopisywać zdrowie.

Zainteresowania, hobby, rodzina. Kim jest żona Michała Kwiatkowskiego?

Partnerka Michała Kwiatkowskiego to energiczna osoba, która ma głowę pełną pomysłów. Poza dziećmi opiekuje się również psem. Dba bardzo o swoje zdrowie oraz aktywność fizyczną. Regularnie ćwiczy, biega, a także sama gotuje. Agata Kwiatkowska jest bardzo rodzinną osobą. Szczególnie dobry kontakt ma z siostrą, Eweliną.

Agata Kwiatkowska. Instagram, social media

Instagram Agaty Kwiatkowskiej to @kwiatkowska_agata. Obserwuje ją grono 3 000 osób. Na swoim profilu publikuje zdjęcia z rodziną, mężem, a także pieskiem rasy king charles spaniel cavalier. Do tego relacjonuje na nim swoje doświadczenia biegowe oraz podróżnicze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Gaczorek. Kim jest piękna partnerka Tomasza Fornala?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top