Connect with us
Agata Pietras
Fot. Instagram @agatapietras

Lifestyle

Agata Pietras. Kim jest córka Beaty Kozidrak?

Agata Pietras to projektantka mody z powodzeniem rozwijająca swoją karierę. Co wiadomo na temat jej prywatnego i zawodowego. W tym newsie zdradzamy informacje na jej temat.

Kim jest Agata Pietras?

Kim jest Agata Pietras? To polska projektantka, właścicielka marki odzieżowej „Modlishka”. Pochodzi z muzycznej rodziny. Jej matką bowiem jest Beata Kozidrak, czyli znana ze sceny muzycznej od wielu lat liderka polskiego zespołu „Bajm”, a ojcem Andrzej Pietras, który był jego założycielem i autorem tekstów.

Agata Pietras nie poszła w ślady rodziców i nigdy swojej przyszłości nie wiązała z muzyką. To właśnie modą interesowała się od najmłodszych lat. W 2012 roku skończyła fotografię na Akademii Fotografii. Studiowała również dziennikarstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i zarządzanie w sektorach mody na Akademii Leona Koźmińskiego.

Kariera zawodowa

Próbowała sił w marketingu – zajmowała się nim w mediach społecznościowych zespołu „Bajm”. Ostatecznie zamiłowanie do mody zwyciężyło i postanowiła iść tą ścieżką rozwoju. W 2014 roku założyła markę MODLISHKA. Początkowo działalność prowadziła w rodzinnym domu pod Lublinem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malwina Wędzikowska. Kim jest znana stylistka gwiazd?

W 2016 roku zawiesiła działalność, aby wspierać Beatę Kozidrak, która rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem. Z powodu braku zamówień jej firma zaczęła upadać. Po kilku latach wróciła, projektując na początku ubrania dla członków zespołu „Bajm”.

Obecnie marka rozwija się bardzo dynamicznie. Jak zaznacza Agata Pietras, „Modlishka” jest marką skierowaną do pewnych siebie, świadomych i niezależnych kobiet, wokół których nie przechodzi się obojętnie na ulicy. W produkcji ubrań wykorzystuje tylko najlepsze materiały, których nie można spotkać w ubraniach z sieciówek. Produkty można kupić w sklepie internetowym i stacjonarnym butiku w galerii handlowej VIVO! Lublin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina, dzieci, ciąża

Agata Pietras ma 28 lat, urodziła się 22 września 1993 roku w Lublinie.

Ma starszą o dwanaście lat siostrę Katarzynę, która poszła w ślady rodziców. W 2007 roku założyła zespół rockowy Kashmir, który tworzyła razem ze swoim mężem. Działanie zakończyli jednak w 2011 roku. Od 2017 roku z przeciętnym skutkiem rozwija karierę solową.

W 2019 roku projektantka miała wziąć ślub z wieloletnim partnerem, ale ostatecznie para rozstała się. Obecnie nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego, ale pod koniec 2021 roku ogłosiła, że jest w ciąży. To oznacza, że Beata Kozidrak po raz trzeci zostanie babcią, bowiem jest starsza córka ma już dwójkę dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Pietras (@agatapietras)

Agata Pietras w mediach społecznościowych

Agata Pietras prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @agatapietras. Projektantkę na ten moment obserwuje 7700 fanów. Poza tym ma też konto na Facebooku, które śledzi nieco ponad 1 tys. użytkowników.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top