Connect with us
dziewczyna arka milika
Fot. Instagram @arekmilik

Sport

Agata Sieramska. Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika?

Arkadiusz Milik to jedna z największych gwiazd polskiej piłki nożnej. W związku z tym wiele osób interesuje także jego życie prywatne – oczywiście w granicach przyzwoitości. W tym newsie dowiecie się, kim jest nowa dziewczyna Arka Milika.

Kim jest dziewczyna Arka Milika?

Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika? To Agata Sieramska, która zapełniła pustkę w duszy piłkarza po rozstaniu z Jessicą Ziółek. Para długo trzymała swój związek w tajemnicy, a publicznie po raz pierwszy pokazała się w lutym 2022 roku.

Kobieta na co dzień jest modelką, ale spokojnie można nazwać ją także znaną influencerką i propagatorką zdrowego stylu życia. Za pomocą mediów społecznościowych pokazuje, jak ćwiczyć, aby być w formie i zadowolonym z życia. Jako modelka występowała w wielu kampaniach reklamowych, m.in. Answear.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Tomasza Kędziory. Kim jest piękna Wiktoria Stecyk?

Agata Sieramska pochodzi z Krakowa, gdzie zarejestrowana została jej działalność gospodarcza, a do niedawna mieszkała na stałe w Warszawie. Teraz przebywa oczywiście wraz z swoim nowym partnerem w Marsylii, gdzie gra Arkadiusz Milik.

W przeszłości spotykała się z raperem Michałem Łaszkiewiczem, który jest lepiej znany jako W.E.N.A. Kobieta w 2019 roku przyjęła nawet pierścionek zaręczynowy od swojego ówczesnego partnera. Nigdy żadne z nich nie podało powodów rozstania, ani nie ogłosiło tego publicznie. Najwyraźniej formuła ich wspólnego życia po jakimś czasie się wyczerpała. Podobno stało się to pod koniec 2020 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agatycze)

Poprzedni związek Arkadiusza Milika

Arek Milik bardzo długo spotykał się z Jessicą Ziółek, a ich związek był całkiem medialny. Byli z sobą przez blisko dziesięć lat, bowiem poznali się w 2011 roku. Byli już nawet zaręczeni. Do rozstania doszło na początku 2021 roku.

Kobieta jednak także znalazła już nową miłość. Teraz związana jest z Miłoszem Mleczko, piłkarzem Lecha Poznań.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Agata Sieramska? Dziewczyna Arkadiusza Milika pod tym względem jest podobna do wielu innych WAGs, które nie chcą udostępniać takich danych. W sieci na próżno szukać więc takich informacji.

Para nie ma dotąd oczywiście żadnych dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agatycze)

Dziewczyna Arka Milika w mediach społecznościowych

Agatę Sieramską możecie spotkać przede wszystkim na Instagramie, gdzie występuje jako @agatycze. Obserwuje ją tam blisko 100 tysięcy osób. Kobieta zamieszcza wiele zdjęć z sesji, w których bierze udział. Nie brakuje także fotografii z życia prywatnego – imprez czy podróżowania.

Poza tym jest także jedną z administratorek profilu @_tyczki na Instagramie (11 tys. obserwujących) oraz grupy „TYCZKI” na Facebooku, w której jest blisko 10 tysięcy członków. Obie działalności służą promowaniu zdrowego stylu życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agatycze)

3.7/5 (liczba głosów: 8)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top