Connect with us
agnieszka borysiuk
Fot. Instagram @aga_borysiuk

Gry

Agnieszka Borysiuk. Co wiadomo o pięknej prezenterce od gier?

Kim jest Agnieszka Borysiuk, która w ostatnim czasie zdobyła dużą popularność jako prowadząca Ekstraklasa Games? W tym newsie przedstawiamy informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Agnieszka Borysiuk?

Kim jest Agnieszka Borysiuk? To prezenterka i menedżerka ds. public relations zajmująca się głównie grami i e-sportem. W przeszłości podejmowała się jednak wielu zadań, o czym piszemy nieco niżej.

Poza opisaną poniżej współpracą z różnymi markami, od 2016 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. To właśnie z tej części swojej kariery jest najbardziej znana. Często występuje jako prezenterka, a także prowadząca różnych wydarzeń. W tym aspekcie najwięcej ludzi kojarzy ją z Rainbow Six Polish Masters oraz jako prowadzącą Ekstraklasa Games.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw?

W swojej dotychczasowej karierze pojawiała się w wielu mediach – prowadziła audycję na newonce.radio, wydarzenia na TVP Sport, a także jest prezenterką wspomnianego wyżej turnieju Ekstraklasa Games, który jest transmitowany na kanale Polsat Games.

Pochodzi z Płocka, ale obecnie mieszka w Warszawie. Ukończyła Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest wielką fanką tatuaży oraz kotów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Borysiuk (@aga_borysiuk)

Kariera

Obecnie (od listopada 2021 r.) pracuje w firmie Longterm Games jako menedżer ds. public relations i rozwoju biznesu.

Swoją pracę zawodową rozpoczynała jeszcze bez związku z grami – od stażu w dziale sprzedaży i marketingu Raiffeisen Polbanku. Następnie pracowała jako Project Manager w agencji eg+ worldwide, gdzie koordynowała projekty marketingowe dla HP.

Zawodowo po raz pierwszy styczność miała w Ringier Axel Springer Polska, wydawcy Onetu, gdzie zaczęła prace pod koniec 2016 roku. Była tam najpierw producentem i wydawcą krótkich materiałów video, a następnie jej rola rosła. Zaczęła prowadzić programy oraz pojawiajać się jako dziennikarka na dużych wydarzeniach technologicznych i gamingowych. W 2019 roku została natomiast menadżerem ds. strategii i specjalnych projektów. Tworzyła tam koncepcje i strategie marketingowe m.in. dla segmentu motoryzacyjnego RASP, a więc „Auto Świata”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aldona Marciniak. Kim jest dziennikarka Viaplay od F1? Wiek, kariera, media, partner

Od początku 2020 roku już na dobre „wdepnęła” w świat gier i e-sportu. Została pracownikiem agencji public relations dfusion communication, gdzie zajmowała się kompleksową obsługą marek z segmentu technologii, gier i e-sportu.

Następnie przez blisko rok pracowała w Gry-Online, gdzie zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowych oraz działaniami w zakresie content marketingu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Borysiuk (@aga_borysiuk)

Wiek, rodzina, dzieci

Agnieszka „Ines” Borysiuk urodziła się w marcu 1993 roku. Oznacza to, że ma 29 lat.

Nic nie wiadomo natomiast na temat jej życiowego partnera. Nie ma także dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Borysiuk (@aga_borysiuk)

Agnieszka Borysiuk w mediach społecznościowych

Agnieszka Borysiuk jest przede wszystkim obecna na Instagramie jako @aga_borysiuk. Obserwuje ją tam 4 tysiące osób, a wydaje się, że jej popularność dopiero się rozkręca. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i pracy zawodowej.

Kobieta ma także konto na Twitterze, gdzie obecnie obserwuje ją 3,7 tys. osób. Jest tam bardzo aktywna i często wchodzi w interakcje z innymi użytkownikami. Posty dość regularnie zamieszcza także na Facebooku, gdzie z kolei obserwuje ją 1,1 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Borysiuk (@aga_borysiuk)

5/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top