Connect with us
ahlena magdalena pawłowska
Fot. Instagram @ahlena_official

Kultura

Ahlena. Kim jest kandydatka na reprezentantkę Polski na Eurowizji?

Kim jest Ahlena, kandydatka na reprezentantkę Polski na Eurowizji? Skąd pochodzi, ile ma lat i czy ma chłopaka? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.

Kim jest Ahlena?

Kim jest Ahlena? Ahlena to pseudonim muzyczny Magdaleny Pawłowskiej, która jest poczatkującą raperką. Kobieta dużą popularność zyskała dzięki zakwalifikowaniu się do finału polskich eliminacji do Eurowizji 2023.

Pochodzi z Gdańska, gdzie się także urodziła. Rzecz jasna na chwilę obecną nie jest w stanie utrzymać się z muzyki, więc pracuje zawodowo w jednej z trójmiejskich korporacji. Jej muzyczną inspiracją jest Beyonce, co momentami słychać w jej pierwszym singlu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Polskie eliminacje do Eurowizji 2023 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Kto wystąpi, kiedy, transmisja, jurorzy, faworyci

Kariera muzyczna

Ahlena to zupełnie nowa propozycja na rynku muzycznym. Kobieta wykonuje muzykę z pogranicza popu, R&B i rapu, choć zdecydowanie najwięcej jest tego ostatniego. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od gry na pianinie, a potem nadszedł czas na śpiew.

W swojej eurowizyjnej propozycji „Booty” śpiewa o pośladkach. To absolutnie debiutancki singiel artystki, który spotkał się z zainteresowaniem jurorów Telewizji Polski. Utwór jest wykonany w całości po angielsku i niezwykle ciekawy, choć mamy wątpliwości, czy to materiał na radiowy hit. Piosenka rzecz jasna mówi o akceptacji własnych niedoskonałości

Na chwilę obecną „Booty” jest jedną z najgorzej notowanych propozycji przez bukmacherów, jeśli chodzi o polskie eliminacje do Eurowizji 2023.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ahlena (@ahlena_official)

Wiek, partner, chłopak, dzieci

Ile lat ma Ahlena? Artystka urodziła się w 1998 roku, ma więc 25 lat.

O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele, choć na jednym ze zdjęć na Instagramie pojawia się z – tak się wydaje – bliskim sobie mężczyzną.

Najprawdopodobniej nie ma dzieci.

Ahlena w mediach społecznościowych

Ahlena jest obecna w trzech mediach społecznościowych, choć w żadnym z nich nie jest specjalnie popularna. Być może artystka wykorzysta swoje pięć minut i nawet jeśli nie zakwalifikuje się na tegoroczny konkurs Eurowizji, to zdobędzie trochę fanów.

Jej głównym profilem jest TikTok, gdzie jako @ahlena_official zebrała dotąd 47 obserwujących. Jej krótkie filmiki nie spotykają się tam ze specjalnym zainteresowaniem. Jes też obecna na Instagramie, gdzie jako @ahlena_official zebrała dotąd 245 obserwujących.

Swój utwór zamieściła natomiast na własnym kanale YouTube @ahlena, gdzie ma dotąd 48 obserwujących.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top