Connect with us
partnerka dawida kownackiego aleksandra adamczak z dawidem kownackim i córką leną
Fot. YouTube / Łączy nas piłka

Sport

Kim jest Aleksandra Adamczak, partnerka piłkarza Dawida Kownackiego?

Aleksandra Adamczak – co wiadomo na temat pięknej partnerki piłkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej, Dawida Kownackiego? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze fakty na temat kobiety.

Kim jest Aleksandra Adamczak, partnerka Dawida Kownackiego?

Aleksandra Adamczak szerzej znana jest jako partnerka Dawida Kownackiego, piłkarza Fortuny Dusseldorf i reprezentacji Polski. Pochodzi z Leszna w województwie wielkopolskim.

Kobieta obecnie zajmuje się wychowaniem dziecka pary, ale ma na swoim koncie także pracę jako modelka. Pracowała dla marek takich jako boohoo czy Porte Privé. W swojej karierze znalazła się także w jednym z numerów „Playboya”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olek Bortel (@olekbortel_photography)

Związek z Dawidem Kownackim

Para jest w związku już od 2014 roku. Piłkarz miał wtedy 17 lat i dopiero wchodził do pierwszego zespołu Lecha Poznań. Jak widać, miłość przez lata nie maleje, tylko rośnie. Bardzo mało jest bowiem przypadków, w których pary są ze sobą przez tak wiele lat od tak młodego wieku. Należy tylko pozazdrościć Dawidowi Kownackiemu i jego partnerce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Umalucha (@umalucha)

Wiek, rodzina, dzieci

Co ciekawe, kobieta jest trzy lata starsza od Dawida Kownackiego. Urodziła się w 1994 roku, ma więc 27 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska - co wiadomo o żonie piłkarza reprezentacji Polski?

Aleksandra Adamczak i Dawid Kownacki mają jedno dziecko. W kwietniu 2019 roku na świat przyszła ich córka Lenka. Oboje rodziców uważają ją za swoje „największe szczęście”. Tak jak w życiu każdej młodej rodziny, tak i w życiu Kownackiego i Adamczak, dziecko zapewne zmieniło ich podejście do świata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Kownacki (@dkownacki9)

Partnerka Dawida Kownackiego w mediach społecznościowych

Życie Aleksandry Adamczak możecie obserwować na Instagramie, gdzie kobieta jako @alexandraadamczak zebrała już blisko 11 tysięcy obserwujących. Jej profil jest co prawda „za kłódką”, ale partnerka Dawida Kownackiego bez problemu akceptuje kolejnych obserwujących. Na profilu zamieszcza przede wszystkim fotografie z życia prywatnego, ale także z sesji zdjęciowych, w których brała udział.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Kownacki (@dkownacki9)

5/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top