Connect with us
żona michała helika
Fot. Instagram @aleksandra.helik

Sport

Alekandra Helik. Kim jest zmysłowa żona Michała Helika?

Kim jest i czym zajmuje się piękna żona Michała Helika? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze fakty na temat życia prywatnego i kariery zawodowej Aleksandry Helik.

Kim jest żona Michała Helika?

Kim jest żona Michała Helika, piłkarza reprezentacji Polski? To Aleksandra Helik (z domu Stęplewska), która jest związana z piłkarzem już od wielu lat.

Partnerka piłkarza spełnia się jako kosmetolog. Ukończyła bowiem studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej na tym kierunku ze specjalizacją podologia i pracuje w zawodzie. Uwielbia masaże, udoskonalając nieustannie swoje techniki.

Robi to oczywiście poza wspieraniem swojego ukochanego w karierze sportowej. Wbrew pozorom życie z piłkarzem, który regularnie zmienia miejsce pracy nie jest łatwe w kontekście własnych planów zawodowych partnerek sportowców.

Jej pasją są podróże, zwiedzanie nowych miejsc oraz taniec. Uwielbia także zdrowy tryb życia i jogę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @aleksandra.helik

Związek z Michałem Helikiem

Jak wspomnieliśmy wyżej, para jest ze sobą związana od wielu lat. Poznali się, kiedy piłkarz grał jeszcze w Ruchu Chorzów. Pierwsze wspólne zdjęcia pochodzą z 2016 roku, co jasno wskazuje datę rozpoczęcia związku.

Para zaręczyła się w listopadzie 2019 roku w Paryżu. Kobieta podzieliła się zdjęciami pięknego pierścionka w mediach społecznościowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Klaudia Kurek, ponętna dziewczyna Mateusza Wieteski?

Do ślubu i wesela doszło trzy lata później, pod koniec maja 2022 roku. Huczna impreza odbyła się w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Panna młoda miała na sobie piękną suknię z głębokim dekoltem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @aleksandra.helik

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Aleksandra Helik? Kobieta dba o swoją prywatność i strzeże swojego wieku. Wydaje się jednak, że jest w podobnym wieku do swojego partnera, który urodził się w 1995 roku.

Para póki co nie doczekała się dzieci. Mają za to osobliwego pieska rasy Shar pei.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @aleksandra.helik

Żona Michała Helika w mediach społecznościowych

Piękną partnerkę Michała Helika możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @aleksandra.helik. Kobietę obserwuje niecały tysiąc osób, co z pewnością wynika też z faktu, że jakiś czas konto miało charakter prywatny. Zdjęcia dodaje dość rzadko, ale regularnie pojawia się na nich Michał Helik.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @aleksandra.helik

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top