Connect with us
aleksandra żuraw
Fot. Instagram @aleksandrazuraw

Lifestyle

Kim jest zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw?

Kim jest zjawiskowa i zdobywająca coraz większą popularność Aleksandra Żuraw? W tym newsie znajdziecie informacje na temat jej życia prywatnego, prowadzonych biznesów, a także trudnej przeszłości.

Kim jest Aleksandra Żuraw?

Kim jest Aleksandra Żuraw? To zdobywająca coraz większa popularność influencerka.

Popularność zdobyła dzięki programowi „Top Model” emitowanemu w TVN. Kobieta wystąpiła w jego czwartej edycji (2014 rok), zajmując w nim szóste miejsce. Była tam jedną z ciekawszych uczestniczek, o czym świadczyły chociażby liczne tatuaże symbolizujące ważne wydarzenia z jej życia. Ostatecznie nie zrobiła jednak kariery w modelingu, ale raczej nie ma czego żałować.

Z tego powodu porzuciła poprzedni tryb życia. Co prawda uczyła się w technikum na asystentkę stomatologiczną, ale rosnąca popularność słusznie wymusiła zmiany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kasia Dziurska. Co wiadomo o pięknej trenerce fitness?

Pochodzi z Lubina w województwie dolnośląskim, ale obecnie mieszka w Warszawie.

Co jeszcze warto wiedzieć? W przeszłości miała poważny wypadek na snowboardzie, w wyniku czego skręciła kręgosłup w trzech miejscach.

Jej rodzice śą Świadkami Jehowy. W dodatku przez wiele lat byli zajęci rozwodem i zaniedbywali wychowanie córki. Jak sama przyznała, przez to w dzieciństwie miała nieco problemów z rówieśnikami, co pomogło jej w dorosłym życiu. Często wypowiada się zresztą na tematy egzystencjalne, takżte te trudne. Opowiedziała m.in. o swojej depresji i atakach paniki. Nie chce mieć z nimi kontaktu po tym, jak po terapiach poukładała sobie życie od nowa po psychoterapii.

Kariera biznesowa

Ola Żuraw to synonim prawdziwej businesswoman. W najlepszy możliwy sposób wykorzystuje swoją prezencję i popularność, jaką zdobyła przy okazji „Top Model”. Obecnie prowadzi dwa biznesy.

Pierwszy to sklep z ubraniami appola.pl. Jest w nim szefem, designerką, a także modelką. Trudno się jednak temu dziwić biorąc pod uwagę urodę kobiety. Butik zdobywa coraz większą popularność – na Instagramie obserwuje go już ponad 13 tysięcy osób.

Drugi to natomiast sklep z okularami ojo-lenses.com. Sprzedaje tam zarówno okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, „zerówki”, jak i akcesoria. Podobnie jak w przypadku sklepu z ubraniami, kobieta także tutaj pełni rolę modelki. Sklep na Instagramie obserwuje już ponad 15 tysięcy osób. „Ojo Lenses” prowadzi jednak działalność wyłącznie w Internecie za pomocą konsultantów, jak dotąd nie otwarto żadnego salonu marki.

Wiek, partner, rodzina, dzieci

Aleksandra Żuraw urodziła się w 1994 roku, ma więc 28 lat.

Kobieta ma jedno dziecko – urodzoną w grudniu 2018 roku córkę Apolonię. „Zawsze będę przy moim dziecku, niezależnie od sytuacji czy popełnionych błędów – moich czy mojej córki” – wyznała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Co ciekawe, w dniu porodu ważyła aż 112 kg. Po urodzeniu dziecka wzięła się jednak za siebie i w konsekwencji schudła imponujące 40 kilogramów.

Nieznane są losy ojca dziecka, ponieważ kobieta się z nim rozstała. Jeszcze w trakcie ciąży pisała o przyszłym dziecku, że ma „charakter po tacie”, bo nie chciało pokazywać się na usg i często kopało w newralgiczne miejsca. Później doszło jednak do rozstania, ale mężczyzna widuje się z dzieckiem, a Aleksandra Żuraw przyznaje, że w aspekcie rodzicielstwa „staje na wysokości zadania”.

Kobieta znalazła już jednak nowego adoratora. Ich miłość jest na tyle wielka, że odbyły się już zaręczyny. Partner poprosił ją o rękę w jaskinii w górach, a kobieta była totalnie zaskoczona całą sytuacją. Para ustaliła jednak bardzo szybko datę wymarzonego ślubu, nie podając jej jednak do informacji publicznej.

Aleksandra Żuraw w mediach społecznościowych

Olę Żuraw możecie spotkać we wszystkich najważniejszych mediach społecznościowych. Przede wszystkim jest obecna na Instagramie, gdzie jako @aleksandrazuraw zebrała już 339 tysięcy obserwujących. Na Facebooku obserwują ją natomiast ponad 94 tysiące osób. Jest tam jednak znacznie mniej aktywna.

Jest także obecna na YouTube, gdzie zamieszcza materiały na naprawdę wiele tematów – rodzicielstwa, mody, swojego życia prywatnego, a także wypowiada się na temat prowadzenia swoich działalności gospodarczych. Zebrała tam imponującą liczbę 471 tys. subskrybentów. Kobieta nagrywa także krótkie filmy na TikToka, gdzie obserwuje ją ponad 27 tysięcy osób.

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top