Connect with us
amadeusz ferrari roślik
Fot. YouTube / WINNY LIVE

Sport

Amadeusz „Ferrari” Roślik – co wiadomo o gwieździe Fame MMA?

Kim jest Amadeusz „Ferrari” Roślik? W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat gwiazdy Fame MMA.

Kim jest Amadeusz „Ferrari” Roślik?

Amadeusz „Ferrari” Roślik to bez dwóch zdań typ osoby, z którą nie chce się mieć nic wspólnego, ale w tym samym czasie nie da się bez niej żyć. Jest on jedną z najważniejszych postaci w Fame MMA. A to dlatego, że pseudonim „Ferrari” przewija się w tej organizacji niemal od samego początku.

Jest zdecydowanie największym zadymiarzem we freakowej federacji Wojtka Goli i Michała „Boxdela” Barona. Jeśli nie przyjaźnisz się z Ferrarim, jesteś jednym z jego wrogów. W przypadku Roślika bowiem nie należy spodziewać się żadnych półśrodków. Ponadto wszystko inicjuje on bardzo łatwo nowe konflikty, nie żegnając nigdy tych starych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

W prywatnym życiu „Ferrariego” dzieje się naprawdę wiele. Prowadzi on imprezowy styl życia, co zresztą widać na jego Instagramie. Nawet w takich sytuacjach potrafi doprowadzić do waści. Świadczy o tym na przykład słynna już zadyma o jego złoty łańcuch, który został mu skradziony podczas jednej z wizyt w warszawskim klubie. Temat został obszernie obgadany podczas drugiej konferencji przed galą Fame MMA 10.

Amadeusz „Ferrari” – wiek, partnerka, rodzina

Wojownik Fame MMA urodził się w 1996 roku i ma 25 lat.

Amadeusz „Ferrari” niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia rodzinnego. Wiemy tyle, że jest on w szczęśliwym związku ze swoją partnerką Agatą. Od mniej więcej trzech lat są rodzicami, kiedy to urodziła się im córeczka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

„Ferrari” w Fame MMA

Amadeusz „Ferrari” rządzi i dzieli na konferencjach, które dla wielu są najważniejszą częścią kolejnych gal Fame MMA. W samym oktagonie freakowej organizacji nie jest już jednak takim postrachem. Świadczy o tym ujemny rekord (3-3). Wszystkie porażki zaliczył z trzema zawodnikami uznawanymi za najlepszych w jego kategorii wagowej. To Dawid Malczyński, Adrian „Polak” Polański oraz Maksymilian Wiewiórka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 11 - wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Zaczął jednak od zwycięstwa. Na Fame MMA 2 pokonał Sylwestra Bystrzaka, który jednak nie stanowił większego zagrożenia dla agresywnego Amadeusza Roślika. Później „Ferrari” zderzył się z serią czterech kolejnych porażek. Najpierw z Dawidem Malczyńskim, który bronił swojego pasa mistrzowskiego. Następnie nadszedł moment na długo wyczekiwane starcie Amadeusz „Ferrari” vs Adrian „Polak”.

Konflikt pomiędzy zawodnikami był ogromny, więc jedno starcie nie wystarczyło, aby go rozwiązać. Na Fame MMA 4 „Polak” wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Oznacza to, że ich pojedynek było bardzo wyrównany. Dlatego właśnie już na Fame MMA 7 doszło do rewanżu.

Wstawaj Polak, wygrałeś

Jak na złość okazała się to być najlepsza, jak i zarazem najgorsza walka Amadeusza Roślika. „Ferrari” w teorii wygrał ale ostatecznie przegrał. Wszystko za sprawą słynnego już kopnięcia, którego 25-latek dopuścił się po tym, jak znokautował już Polaka. Tym samym słusznie został zdyskwalifikowany z pojedynku. Można stwierdzić jednak, że w pojedynkach jest 1:1 dlatego, że Polak nie zasłużył na zwycięstwo. Dlatego już niedługo należy spodziewać się trylogii tego starcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

Za nim jednak to nastąpi, Adrian „Polak” zdążył już zostać mistrzem w kategorii półśredniej, a tymczasem „Ferrari”… nie zaprezentował się najlepiej w kolejnych pojedynkach. Najpierw dość wyraźnie przegrał pojedynek w kickboxingu z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Zawodnikiem, który jest parterowcem, co oznacza, że jego umiejętności stójkowe są najsłabszą stroną. Ta porażka obniżyła jego wartość sportową.

Ponieważ jednak dymy i afery są kluczową kwestią w federacji, włodarzom zależało na tym, aby Ferrari walczył dalej.  Dlatego właśnie na Fame MMA 10 dali mu na pierwszy rzut oka „kelnera”. Zmierzył się bowiem z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim, który jeszcze nie walczył dla federacji. Ten jednak okazał się być przygotowany naprawdę dobrze i zaskoczył wszystkich równą walką. Ostatecznie jednak nie wytrzymał tempa narzuconego przez Roślika, który wygrał w drugiej rundzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Gala Fame MMA 11 to kolejne starcie, lecz tym razem dużo cięższe. „Ferrari” zmierzył się z cenionym „Filipkiem” i ku zaskoczeniu wielu zaprezentował się najlepiej odkąd pojawił się w federacji. Zdominował swojego rywala i wypunktował go w jednym z najciekawszych pojedynków gali. Czas na trylogię z Adrianem „Polakiem” Polańskim, która pierwszy raz w historii Fame MMA odbędzie się na nieskończonym dystansie czasowym.

Media społecznościowe największego zadymiarza Fame MMA

25-latek wywodzi się z bycia streamerem. Na swoim kanale YouTube „Amadeusz NoLove” udało mu się zebrać 85 tysięcy subskrybcji.

Każdy, kto śledzi kolejne konferencje i gale Fame MMA, na których obecny jest Amadeusz „Ferrari”, wie, jak lubi on promować swój profil na Instagramie. Zawsze robi to w sprytny sposób, mówiąc, że wszystkie informacje i dowody w danej sprawie zamieści na swoich Insta Stories. Dlatego właśnie, gdy ktoś chce się dowiedzieć wszystkiego na temat poruszony podczas konferencji, musi się tam udać.

Ten chwyt marketingowy działa perfekcyjnie, ponieważ Amadeusza „Ferrariego” na Instagramie obserwuje aż 390 tysięcy osób. Roślika możecie znaleźć na Instagramie jako @amadeusznolove.

4.7/5 (liczba głosów: 27)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top