Connect with us
Aniela Bogusz Lil Masti High League
Fot. Instagram @lilmasti

Sport

Aniela Bogusz. Kim jest influencerka i królowa freak fightów „Lil Masti”?

Im mniej o przeszłości Anieli Bogusz znanej wszystkim jako „Lil Masti”, tym lepiej. Obecnie jednak nikt nie może jej powiedzieć złego słowa. Kobieta jest na szczycie popularności, wszystkie jej decyzje są sukcesem, a ponadto spełnia się w sportach walki.

Kim jest Aniela Bogusz?

Aniela Bogusz może zostać opisana tak naprawdę tylko jednym słowem: Gwiazda. Dlaczego akurat tak? Ponieważ „Lil Masti” to gwiazda YouTube’a, gwiazda Instagrama, gwiazda polskiej sceny muzycznej, a także gwiazda freakowych federacji mma. Kobieta bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej sukcesywnych influencerek w Polsce. Wszystko, czego się dotknie, zamienia w złoto, a ponadto cały czas robi bardzo wiele by jeszcze bardziej umocnić swoją silną pozycję w każdej płaszczyźnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

 

Oczywiście nie zawsze jej życie było usłane różami. Jeszcze parę lat temu bardzo wiele osób krytykowało ją za to, że zajmuje się tworzeniem treści dla dorosłych. To właśnie 31-latka była kiedyś znana pod słynną nazwą „SexMasterka”. Duże kontrowersje budziło to, że kobieta pokazywała zbyt wiele na ogólnodostępnym kanale na YouTube. W pewnym momencie Aniela uznała jednak, że nie może tak dalej żyć i zerwała z przeszłością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsze cytaty o miłości. Tu znajdziecie 30 najlepszych z najlepszych

Aniela Bogusz przeistoczyła się w „Lil Masti” i zaczęła tworzyć muzykę. Ponadto zaczęła intensywnie ćwiczyć, dzięki czemu jej sylwetka stała się nienaganna w każdym calu. Tym samym zainteresowała się nią federacja Fame MMA, która w tym czasie rozkręcała swoją działalność na rynku polskiego mma.

„Lil Masti” w Fame MMA

W maju 2019 roku poinformowano o tym, że 22 czerwca na gali Fame MMA 4 w Częstochowie dojdzie do walki o pas mistrzowski kobiet. W walce wieczoru tego wydarzenia ujrzeliśmy więc Martę „Linkimaster” Linkiewicz, która zadebiutowała i wygrała w federacji na Fame MMA 3. Jej rywalką została właśnie Aniela Bogusz. Długo wyczekiwana walka nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań. „Lil Masti” błyskawicznie zdominowała swoją rywalkę i skończyła walkę w pierwszej minucie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Wszyscy wyczekiwali więc jak najszybszej obrony pasa nowej mistrzyni. Niestety nie nadeszła ona na Fame MMA 5, 6, 7 ani 8. W tym czasie Marta Linkiewicz walczyła dwa razy. Ponadto w federacji pojawiła się nowa głośna zawodniczka, „Zusje”. Fani „Lil Masti” zastanawiali się, dlaczego jej ulubienica nie walczy. Wszystko wysypało się przed galą Fame MMA 9: Let’s Fight.

Okazało się, że pomiędzy kobietą, a włodarzami doszło do ogromnej dramy względem kwestii finansowej. Michał „Boxdel” Baron twierdził, że żądała ona zdecydowanie za wiele. Kobieta odpowiadała mu, że federacja nawet nie siadła z nią do rozmów, żeby ułatwić drogę „Linkimaster” do pasa. Ostatecznie strony rozeszły się, a pas został zwakowany.

 

Krótka przygoda z FEN i angaż w High League

Po tych nieprzyjemnościach kobieta zaczęła szukać nowego miejsca do kontynuowania swojej kariery sportowej. Początkowo znalazła je w Fight Exclusive Night, w której zmierzyła się z Adą Śledź na gali FEN 34. Aniela Bogusz ośmieszyła swoją rywalkę poddając ją duszeniem zza pleców już po 15 sekundach. W tym samym momencie skończyła się jednak jej przygodą z organizacją Pawła Jóźwiaka.

 

31-latka trafiła bowiem pod skrzydła rapera Malika Montany, który rozpoczął pracę nad swoją własną federacją High League. Na drugą walkę wieczoru pierwszej gali zestawił on „Lil Masti” i byłą mistrzynię świata w boksie Ewę Brodnicką. Kobiety skakały sobie do gardeł na konferencjach i ważeniu, co zawsze jest mile widziane we freakowym mma. Wiele osób uważało, że Brodnicka wygra ten pojedynek bez problemów. Tak się jednak nie stało. Masti wykorzystała swoje umiejętności parterowe i pokonała swoją doświadczoną rywalkę. Fani mogą więc teraz tylko czekać na kolejne pojedynki swojej królowej, która na ten moment jest niepokonana w trzech różnych federacjach.

Aniela Bogusz – wiek, rodzina, związek

„Lil Masti” urodziła się w 1990 roku w Warszawie. Obecnie ma więc 31 lat, ale nie da się tego określić „na oko”, ponieważ wiele osób zgodzi się, że kobieta dzięki treningom i nieustannej pracy nad swoim ciałem wygląda dużo młodziej. Na wagę 62 kilogramów, które wniosła do oktagonu High League, w większości składają się jej pokaźne mięśnie. Jej sylwetka jest bez dwóch zdań godna pozazdroszczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Paweł Jóźwiak. Kim jest włodarz federacji FEN - Fight Exclusive Night?

Aniela uwielbia dzielić się informacjami i relacjami ze swojego życia prywatnego. Dlatego właśnie wiemy, że jest w związku z Tomaszem Woźniakowskim. Para nie ma na ten moment dzieci, pomimo tego, że „Lil Masti” bardzo by tego chciała. Na razie jednak kobieta chce się jeszcze skupić na kolejnych walkach w mma.

32-latka nie jest jedynaczką. Ma dwie siostry. Adę oraz Olę. Obie są influencerkami, dlatego okazjonalnie występują we trzy na wspólnych sesjach zdjęciowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

 

„Lil Masti” w mediach społecznościowych

Aniela Bogusz to absolutny fenomen polskiego internetu. Jej kanał na YT ma już prawie milion subskrybcji, a najpopularniejszy film dobija do dziesięciu milionów wyświetleń. Jest nim piosenka Fenix, do której „Lil Masti” wyszła na gali High League. Kobieta wrzuca też co jakiś czas vlogi i tutoriale, ale nie zbierają one tak ogromnego zainteresowania, jak jej uzdolnienie artystyczne. Muzyka to mocna strona utalentowanej kobiety.

 

Furorę robi również jej Instagram. 1,1 miliona obserwujących i średnio ponad 80 tysięcy polubień pod postem to liczby, które mówią same za siebie. Nie dziwne więc, że 31-latka nawiązuje wiele współprac, a także promuje swoje własne produkty, takie jak kolekcję ubrań. Ponadto jest twarzą firmy kosmetycznej Vollare, do czego często nawiązuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top