Connect with us
Anita Mazur
Fot. Instagram @anitkamazur

Telewizja

Anita Mazur. Co wiadomo o pięknej dziennikarce Eleven Sports?

Anita Mazur to jedna z najpopularniejszych w Polsce dziennikarek zajmujących się żużlem. Co wiadomo na jej temat? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Anita Mazur?

Kim jest Anita Mazur? To dziennikarka sportowa specjalizująca się w żużlu, obecnie pracująca w stacji Eleven Sports.

Studiowała Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu (2009 – 2014). W wolnych chwilach lubi czytać książki, a jej pasją poza pracą są też podróże.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Kariera zawodowa

Anita Mazur pochodzi z Poznania i od zawsze swoją przyszłość wiązała z piłkarską drużyną Lecha Poznań. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła jeszcze przed rozpoczęciem studiów, bowiem od 2008 roku pracowała jako asystentka rzeczniczki prasowej Kolejorza.

Współpracę z klubem zakończyła w 2011, aby rozpocząć pracę w Canal + Sport. Jacek Laskowski, który był wówczas szefem komentatorów w stacji, zaproponował jej staż. Pierwszym wydarzeniem przy którym pracowała była gala boksu. Później, nie posiadając praktycznie żadnej wiedzy na temat żużla, powierzono jej przeprowadzanie wywiadów na Drużynowym Pucharze Świata w Gorzowie Wielkopolskim. W taki właśnie sposób rozpoczęła się jej przygoda z tą dyscypliną. W latach 2012 – 2013 pojawiała się już jako reporterka w parku maszyn na Grand Prix. Staż w redakcji zakończyła w czerwcu 2013 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agnieszka Łapacz. Co wiadomo o zjawiskowej dziennikarce Polsatu Sport?

Następnie przez niespełna rok pracowała jako rzeczniczka prasowa Ice Racing Team Polska, a latach 2014 – 2017 współpracowała z firmą zajmującą się produkcją transmisji z żużla. Jej zadaniem było koordynowanie pracy sędziego zawodów z pracą wozu transmisyjnego.

W 2017 roku dołączyła do zespołu Eleven Sports, w którym pracuje do dzisiaj. Dziennikarka ma na koncie kilka ciekawych wywiadów, w stacji prowadzi żużlowy Eleven Call Live.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Na temat życia prywatnego Anity Mazur niewiele wiadomo.

Urodziła się w grudniu 1990 roku, ma więc 31 lat.

Dziennikarka nie ma dzieci, natomiast jej zdjęcia umieszczane na Instagramie pozwalają przypuszczać że jest obecnie w związku, a jej wybrankiem jest Włoch Luca Bettini. To szef kuchni całkiem popularnego warszawskiego bistro Va Bene, które serwuje włoskie klasyki takie jak pizza czy makarony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anita Mazur (@anitkamazur)

Anita Mazur w mediach społecznościowych

Anita Mazur prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @anitkamazur, a konto obserwuje na ten moment 14 tys. osób. Chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z pracy, ale czasami wstawia też zdjęcia z życia prywatnego, głównie z podróży.

Poza tym prowadzi konto na Twitterze, które obserwuje niespełna 51oo osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

3.6/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top