Connect with us
Kim jest Ania Lewandowska wiek tvp
Fot. YouTube / @tygryssyberyjski1

Telewizja

Ania Lewandowska z TVP. Kim jest gwiazda „Pytania na Śniadanie”?

Ania Lewandowska to gwiazda TVP 2. Największą sławę przyniósł jej program „Pytanie na Śniadanie”. Co o niej wiemy?

Kim jest Ania Lewandowska? To dziennikarka TVP 2

Ania Lewandowska to znana prezenterka telewizyjna i wydawca. Pracuje w telewizji od 2008 roku. Pochodzi z Płocka, który lubi odwiedzać. Rozpoznawalność przyniósł jej segment „czerwony dywan” programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2. Poranne plotki o gwiazdach, show-biznesie, celebrytach i ich życiu przyniosły jej nie lada sławę wśród fanów formatu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Dekiert - co wiadomo o pięknej prezenterce TVP? [wiek, dzieci]

Serca telewidzów Anna Lewandowska skrada zawsze pozytywnym podejściem do życia, uśmiechem, a także szacunkiem do innych osób. Poza „Pytaniem na Śniadanie” współpracowała także przy innych produkcjach Telewizji Polskiej. Mowa tu m.in. o „The Voice of Poland” czy „Anything Goes. Ale Jazda”.

Hobby

Ania Lewandowska to bardzo pogodna osoba. Jednak dobry stan ducha nie bierze się znikąd. Prezenterka telewizyjna prowadzi zdrowy tryb życia. Stara się dbać o odpowiednią dietę. Ponadto dużo się rusza. Płocczanka zimą jeździ na nartach, a latem konno. Wybór tego drugiego sportu to również nie przypadek. Anna Lewandowska z TVP kocha zwierzęta całym sercem. Szczególnie lubi psy. Zajmuje się pupilem o imieniu Alfredo, ale szybko dołączył do niego pies przypominający beagla o imieniu Bajgel. Co ciekawe nowy przybysz pochodzi z warszawskiego schroniska. To tylko potwierdza, jak bardzo prezenterka „Pytania na Śniadanie” kocha psy.

Poza tym Płocczanka uwielbia podróżować. Podczas urlopów zawitała m.in. do Włoch oraz Indonezji. Poza tym wspiera z niezwykłym zaangażowaniem polskich sportowców walczących na międzynarodowych arenach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żaneta Rosińska. Kim jest nowa prezenterka pogody w TVN?

Ania Lewandowska. Dziecko, rodzina

Prezenterka telewizyjna z Płocka ma dwójkę dzieci. Starszy Leo jest niestety chory. Ma poważną wadę serca i mózgu. Ze swojej sytuacji Ania Lewandowska zwierzyła się podczas jednego z programów telewizyjnych. Mimo że to bardzo trudna sytuacja, to nie traci sił do walki oraz dobrego humoru. Prowadzi profil na Facebook’u, „Leo SuperMocarz„, w którym relacjonuje zmagania syna z chorobą.

Instagram, social media

Profil na Instagramie Ani Lewandowskiej z TVP, to @anialewandowska_kitulek. Publiczne konto dziennikarki oraz wydawcy obserwuje grono blisko 13 tysięcy fanów. Prezenterka bardzo często wstawia tam różne treści. Obecnie na profilu znajduje się prawie 700 postów i niezliczona liczba relacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Kozińska. Kim jest dziennikarka TVP Sport?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top