Connect with us
anna bufnal
Fot. Newseria

Telewizja

Anna Bufnal – co wiadomo o radcy prawnym z „Wolnych od długów”?

Kim jest Anna Bufnal z programu „Wolni od długów” emitowanego na Polsacie? W tym newsie poznasz najważniejsze fakty na temat życia prywatnego i zawodowego kobiety.

Kim jest Anna Bufnal?

Anna Bufnal jest radcą prawnym i doradcą restrukturyzacyjnym, prowadzącym własną kancelarię w Gdyni. Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 r. Od tamtej pory obsłużyła już ponad 50 tysięcy klientów.

Kobieta pochodzi ze Zgierza, choć od lat związana jest z Trójmiastem. Przed otworzeniem własnej działalności w Gdyni studiowała bowiem prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Aplikację Radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Fryderyk Karzełek, ekspert programu "Wolni od długów"?

Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w procesach inwestycyjnych, które wskazuje jako swój główny kierunek zainteresowań.

W swoich materiałach reklamowych podkreśla, że „nie ma sytuacji bez wyjścia”, a bardzo ważne jest dla niej pełne zaangażowanie, odpowiedzialność i niesienie pomocy. Dodaje, że droga do celu jest równie ważna jak sam cel. Poniżej możecie zobaczyć materiał reklamowy kancelarii.

Wartości te potwierdza imponująca ocena klientów w Google. 5,0 średniej z ocen 225 klientów mówi samo za siebie.

Czym zajmuje się w programie „Wolni od długów”?

W programie „Wolni od długów” wspólnie z pozostałymi ekspertami analizuje sytuację bohaterów poszczególnych odcinków, ustalając ich potrzeby i jak przywrócić balans finansowy w ich życiu. Na koniec zajmuje się przygotowaniem zasad, które mają pomóc bohaterom w utrzymaniu odzyskanej sytuacji finansowej.

Wierzy, że program stanie się inspiracją dla wielu osób, które skorzystają z pokazanych w nim narzędzi uporządkują swoje własne budżety domowe. W programie wykorzysta swoje zdobywane od wielu lat doświadczenie. Podczas swojej pracy spotkała się bowiem z wieloma problemami, które były niezwykle skomplikowane.

W programie jej celem jest znalezienie takich metod pomocy, aby zapewnić wsparcie i zagwarantować spokój.

Wiek, rodzina, dzieci

Anna Bufnal urodziła się w sierpniu 1983 roku, ma więc 38 lat.

O jej rodzinie wiadomo niewiele. Mąż Grzegorz pracuje w tej samej branży – jest związany z wieloma firmami związanymi z usługami prawniczymi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Piotr Ikonowicz, ekspert programu "Wolni od długów"?

Anna Bufnal w mediach społecznościowych

Anna Bufnal nie ma publicznych profili w mediach społecznościowych. Tzn. tak naprawdę ma konto @annabufnal na Intagramie, na którym jednak nie ma żadnych treści.

Jej działalność można jednak obserwować za pomocą konta jej kancelarii na Facebooku. Zebrała tam już 5 tysięcy obserwujących, a za pośrednictwem konta informuje o swojej działalności oraz o zmieniających się przepisach prawa.

4.9/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top