Connect with us
Anna Dec
Fot. Instagram @annadec_

Lifestyle

Anna Dec. Co wiadomo na temat popularnej pogodynki?

Anna Dec to dziennikarka od wielu lat prezentująca pogodę widzom kanałów z Grupy TVN. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie dzielimy się najważniejszymi informacjami.

Kim jest Anna Dec?

Kim jest Anna Dec? To dziennikarka, jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. O pracy jako prezenterka telewizyjna myślała od dzieciństwa, chociaż rozważała także aktorstwo lub psychologię.

Studiowała socjologię na Wydziale Historyczno-Socjologicznym Uniwersytetu w Białymstoku, a poza tym zarządzanie i marketing oraz komunikację społeczną i PR na prywatnej uczelni w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

Kariera

Prezenterka praktycznie od początku kariery dziennikarskiej związana jest z wieloma kanałami grupy TVN. W 2013 roku została prezenterką pogody w TVN Meteo, rok później zaczęła pracę także w TVN24 Biznes i Świat. Natomiast od 2015 pogodę prezentuje także w TVN Meto Active, TVN24, TTV i na antenie głównej stacji TVN.

Poza prezentacją pogody, ma doświadczenie w pracy przy kilku programach. W latach 2013-2015 prowadziła program „Magazyn Żeglarski”. W 105 roku w TVN Meteo Active współprowadziła programy „Rozmowy w biegu” z Robertem Korzeniowskim, a także „Studio Active na Wakacjach”, program realizowany na żywo przy okazji „Projektu Plaża” i program „Active News”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Jurksztowicz. Kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Dziennikarka została zwyciężczynią w prestiżowym międzynarodowym konkursie na najpopularniejszą pogodynkę oraz meteorologa – Wettergipfell 2014.
W latach 2014-2018 pogodynka prowadziła także bloga, którego nadal można znaleźć w sieci pod adresem annadec.com. Dzieliła się tam głównie poradami na temat zdrowego stylu życia i opowiadała czym jest choroba Hashimoto i jak z nią żyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

Wiek, rodzina, dzieci

Anna Dec ma 32 lata, urodziła się 26 lipca 1989 roku.

Pochodzi z miejscowości Łapy, położonej w województwie podlaskim w powiecie białostockim i ma aż czwórkę rodzeństwa: Olę, Michała, Marysię i Kacpra.

Wiadomo, że prezenterka od kilku lat jest w związku małżeńskim. Jej mężem jest Tomasz Dec, który sporadycznie pojawia się na zdjęciach zamieszczanych przez dziennikarkę na swoim profilu na Instagramie. Nie wiadomo jednak nic więcej na jego temat.

Para ma córkę Zuzię urodzoną w styczniu 2018 roku, a już wkrótce powitają na świecie drugie dziecko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

Anna Dec w mediach społecznościowych

Anna Dec prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @annadec_, a obserwuje ją na ten moment 70 tys. osób. Prezenterka aktywnie prowadzi swój profil, dodają zdjęcia zarówno z pracy, jak i z życia prywatnego. Dodatkowo ma stronę na Facebooku, którą obserwuje 8,6 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top