Connect with us
Mateusz Borkowski partnerka kim jest
Fot. Instagram / @aneczkaa

Sport

Anna Gryc. Kim jest partnerka Mateusza Borkowskiego, biegacza?

Mateusz Borkowski to olimpijczyk z Tokio. Jest znanym lekkoatletą. Jednak kim jest partnerka Mateusza Borkowskiego? Okazuje się, że to też biegaczka. W dodatku ma bardzo ciekawy życiorys.

Kim jest Anna Gryc? To partnerka Mateusza Borkowskiego, lekkoatlety

Mateusz Borkowski to lekkoatleta, który specjalizuje się w biegach na średnich dystansach. Jego ulubionym jest 800 metrów. Reprezentant Polski to młodzieżowy mistrz Europy z 2019 roku i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku. Jednak tak zabiegany w sensie  dosłownym, jak i w przenośni sportowiec znalazł też czas na miłość. Od kilku lat spotyka się z kobietą, która go doskonale rozumie, a do tego dzieli z nim pasje. Kim jest partnerka Mateusza Borkowskiego? To Anna Gryc. Skąd pochodzi? Urodziła się w Suwałkach i tam się wychowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Andrzej Witan - kim jest mąż biegaczki Igi Baumgart-Witan?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Gryc (@aneczkaa)

Kariera, hobby

Partnerka Mateusza Borkowskiego również uprawia lekkoatletykę. Tak samo jak on, biega. Swojego ukochanego poznała najpewniej podczas ogólnopolskich zawodów lekkoatletycznych. Od 2018 roku mieszka w Warszawie, gdzie się rozwija pod kątem sportowym i naukowym. Jest zawodniczką AZS-AWF Warszawa. Lubuje się w biegu na 400 metrów przez płotki. Ponadto startuje także na krótszych dystansach. Jej największym osiągnięciem jest brązowy medal zdobyty w sztafecie 4×400 na mistrzostwach Europy U-23. Jednak jeszcze cała karierą przed nią.

Wykształcenie

Zanim trafiła do Warszawy, uczyła się w Suwałkach, a później w Białymstoku. Uczęszczała tam do XVII LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Z Podlasia powędrowała do stolicy Polski, w której mieszka do dziś. Uczęszcza na zajęcia na tamtejszym AWF-ie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Gryc (@aneczkaa)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Michał Lewandowski. Kim jest chłopak coraz bardziej znanej lekkoatletki Pauliny Ligarskiej?

Anna Gryc. Ile ma lat partnerka Mateusza Borkowskiego?

Informacje o wieku Anny Gryc są często wyszukiwane w internecie. Partnerka Mateusza Borkowskiego ma 24 lata. Młoda lekkoatletka, niedawno weszła w wiek seniorski. Oznacza to, że jest o dwa lata młodsza od swojego partnera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Gryc (@aneczkaa)

Anna Gryc. Instagram, social media

Ukochana Mateusza Borkowskiego jest aktywna w social mediach. To ważny aspekt w rozwoju sportowca, chociażby ze względu na zainteresowanie potencjalnych sponsorów czy mediów. Czy Anna Gryc ma konto na Instagramie? Okazuje się, że tak. Nazwa jej profilu to @aneczkaa. Ma publiczne konto, które śledzi obecnie prawie trzy i pół tysiąca osób. Publikuje tam głównie zdjęcia z zawodów, ale znajdzie się też miejsce na obrazki z wczasów, czy romantycznych chwil z chłopakiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partner Marii Andrejczyk. Kim jest Marcin Rosengarten?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top