Connect with us
anna grygier - żona łukasza fabiańskiego - ślub
Fot. YouTube / SzamoInfo

Sport

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat kobiety, która zawładnęła sercem byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

Anna Grygier-Fabiańska jest znana szerokiej publiczności jako żona Łukasza Fabiańskiego. Kobieta, podobnie jak jej mąż, bardzo ceni sobie prywatność i jest skromna. Dlatego ilość informacji dostępnych o niej jest bardzo niska – nie bryluje „na salonach” i bardzo rzadko pojawia się w mediach.

Od wielu lat kolejne media kopiują niepotwierdzoną informację, że żona Łukasza Fabiańskiego pracuje w jednym z banków… w Poznaniu. Jest to zupełnie niemożliwe z wielu powodów, z których najważniejsze to odległość od Londynu, gdzie występuje jej mąż, oraz nonsensowność takiego zajęcia. Jako żona bardzo dobrze zarabiającego piłkarza może pozwolić sobie na realizowanie swoich pasji w inny sposób i na pewno nie tysiące kilometrów od rodziny. Istnieje też możliwość, że takie media po prostu od lat powielają informację, która od dawna jest już nieaktualna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska. Kim jest piękna żona piłkarza Piotra Zielińskiego?

Sam Fabiański w wywiadzie z „Piłką nożną” w maju 2021 r. powiedział zresztą, że jego żona „doskonale czuje się w Londynie”, co ostatecznie wyjaśnia sytuację.

Od kiedy zna się z Łukaszem Fabiańskim?

Para poznała się jeszcze we wspólnym liceum, w 2005 roku. Jak widać miłość trwa już od wielu lat. W wywiadzie z „Życiem na gorąco” kobieta przyznała, że Fabiański był wówczas totalnie zakochany w piłce nożnej i… randki były dla niego na drugim miejscu.

Ciekawe, że przez cztery lata, mimo że się lubiliśmy i spędzaliśmy ze sobą sporo czasu, nic między nami nie iskrzyło. I to mimo tego, że mama Ani ciągle jej powtarzała, jaki to Łukasz jest fajny, dobry i przystojny chłopak. A ona ciągle nie i nie. No a potem tak jakoś się stało, że wreszcie jesteśmy razem” – przyznał natomiast Fabiański w jednym z wywiadów.

Po kilku latach znajomości zdecydowali się wejść na kolejny poziom, jakim były zaręczyny i ślub. Ten miał miejsce w czerwcu 2013 roku i odbył się w Kolegiacie w Szamotułach. Para odjechała spod kościoła rolls-royce’em, a cała uroczystość odbyła się zupełnie normalnie. Bez wielkiej pompy, z którą kojarzą się śluby znanych osób. To tylko potwierdza spokojny styl życia pary.

Wesele odbyło się natomiast w hotelu w Opalenicy, tym samym, w którym stacjonowała m.in. reprezentacja Polski przed Euro 2020.

Żona Łukasza Fabiańskiego – wiek, rodzina, dzieci

Co ciekawe, kobieta jest o dwa lata starsza od Łukasza Fabiańskiego. Urodziła się w 1983 roku, ma więc 39 lat. Tutaj ponownie w mediach pojawiają się informacje, że jest starsza od bramkarza reprezentacji Polski o pięć lat. Nie ma to jednak najmniejszego sensu, bowiem w takim przypadku nie mogli by spotkać się w liceum.

Mają syna Jana, który przyszedł na świat w grudniu 2015 roku. Na zamieszczonych publicznie zdjęciach widać, że oboje rodziców bardzo kocha swoje jedyne dziecko.

Anna Grygier-Fabiańska w mediach społecznościowych

Niestety Anna Grygier-Fabiańska na tyle ceni sobie swoją prywatność, że nie prowadzi żadnych publicznych profili w mediach społecznościowych. Kobietę od czasu do czasu można zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych przez jej męża. Takowe właśnie zamieściliśmy w tym artykule.

4.2/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top